Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a parkolás-kiál...

Hogy is van ez a parkolás-kiállás?

Figyelt kérdés
Ha balra előre állok be akkor jobbra tolatok ki és így arra megyek amerről jöttem? És a többi variációt is leírnátok?
2014. márc. 16. 00:13
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:

Milyen variációk? Jöhetsz 2 irányból, mehetsz 2 irányba. 4 variáció. Szerintem össze tudod szedni.

De ha lerajzolod, akkor még át is látod, hogy mizu

2014. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De csak ebben az irányban (amit leírtam) hagyhatom el a parkoló helyet? És ha úgy tolatok be? Bocsi de nekem ez nagyon nem megy :s
2014. márc. 16. 01:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Abban az irányban hagyod el a helyet, ahogy akarod...
2014. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, és nem kell sokat pakolni a csomagtartóba, és a parkoló kialakítása is megengedi, mindig háttal állj be. Így pontosabban "oda lehet tenni" a kocsit a megfelelő helyre, könnyebb elindulni aztán előre, jobb a kilátás is. Arra mész ki amerre akarsz, vagy amerre dolgod van, hacsak nem egyirányú utcáról van szó.
2014. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sinead ***** válasza:
Vizsgán mindig ellentétes irányban kell kiállni, az életben pedig úgy mész ahogy akarsz(és a szabályok engedik).
2014. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egyirányú az utca, akkor értelemszerűen úgy kell kiállnod, hogy a kocsi orra a megfelelő irányba nézzen - tehát ha balra előre álltál be, akkor balra hátra kell kiállnod.


Kétirányú forgalmú úton ilyen megkötés nincs, hacsak nincs záróvonal - de ez esetben eleve nem is állhattál volna oda balra előre.

2014. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja jó köszönöm :) és ha azt mondja az oktató hogy álljon ki jobbra akkor jobbra kitolatok és balra megyek?
2014. márc. 16. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Biztos, hogy kell neked az a jogsi? :-(


Balra út van, jobbra járda? Merre menjek, jaj istenem!

Balra járda, jobbra út? most mit csináljak?

2014. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sinead ***** válasza:
Az értelmesebbek orral előre vezetnek. Tehát, ha kitolattál jobbra akkor balra mész. Utolsó, te is voltál kezdő.
2014. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Te csak ezt a fajta parkolást ismered? Mert akkor a Tesco parkolót nem ajánlom neked.
2014. márc. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!