Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gokart 2 személynek?

Gokart 2 személynek?

Figyelt kérdés
Nekem két vagy 4 személyes gokart kéne. Jó a pedálos ős de a tölthető jobb lenne. A tesómmal szeretnénk hogy közösen tudjunk menni de ő 28 kg én már 43 és eddig csak 40kg ős terhelhetőségűt találtam pedig minimum 70 kéne. Nem szeretnék 100 ezer Ft nálunk többet költeni mert zsebpénzből lesz es a szülők csak egy kicsit segítenek be. Légszi segítsetek

2014. márc. 1. 16:50
 1/2 anonim válasza:

Cső hány éves vagy és minek az neked?(versenyezni pedálos vagy tölthető gokarttal?:D ha másra kell akkor mondd el normálisan, mert a kérdésben úgy írtad, hogy: Gokart 2 SZEMÉLYNEK a magyarázatnál meg 2 vagy 4 SZEMÉLYES!Kifejthetnéd jobban és akkor talán tudok segiteni :)


Üdv

2014. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szija:) terepen szeretnénk gokartozni nyáron ide oda menni a környékünkön szoval nem kell nagyon profi. Mindegy hogy 2vagy négy személyes.
2014. márc. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!