Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eltudok menni a 80km olyan...

Eltudok menni a 80km olyan személy autóval amiben az aksi nem tölt? Mi lesz ha kifogy mielőtt odaérek?

Figyelt kérdés

Szervizbe akarok menni!

Ha jól tudom csak az indításhoz kell az áram vagy ha elfogy akkor lefullad a kocsi?


2009. dec. 5. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El lehet egy dizel autóval menni lámpa nélkül,töltés nélkül 80 km-t.
2009. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Benzines vagy dízel? nagy különbség

Az aksi nem tölt? nekem sem, viszont a generátorom igen.

Ha sajnos benzines de vagy az aksid tökéletes vagy a generátor tölt, akkor meg lehet próbálni.

Ha dízel akkor nincs gond.

2009. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A generátor nem tölt..(nem az aksi).

Ahogy az előző írta,a komputer nélküli diesel-el elméletileg el,persze lámpákat se használj. Benzinesnél..ha injektoros az 1 + fogyasztó,és necces hogy a 80-at kibírja.Karburátorosoknál nincs ilyen,viszont van gyújtótrafó a benzinesbe ami szintén fogyaszt,igaz nem sokat.

Hát én inkább mennék 1 közelebbi szerelőhöz,ha lerohadsz vhol az út szélén,akkor nagyon sokba kerül majd a vontatás. Ne kockáztass 80 km-el,keress közelebbit.

2009. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
benzin
2009. dec. 5. 18:12
 5/11 A kérdező kommentje:
van közelebbi az csak 30km! elég lesz?
2009. dec. 5. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az aksid állapotát/korát és méretét,de reméljük 30 km-re elég lesz,a gyújtási energia fedezésére(kb. 1 órát ki-kel bírnia szó nélkül).Ha van aksi töltőd, azért azt az előző este rá rakhatod,hadd töltsön rá,reggel úgy indulj el. Ha netán megállít 1 rendőr,(Pl hogy nem ég a kocsid lámpája), le ne állítsd a motort,mond el neki hogy nincs töltésed.
2009. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 14O km távolságból hazaértem töltés nélkül. 3000 ccm benzines Nissannal. Jó állapotú rendesen feltöltött akkuval. Az utolsó 6 km-ert viszont már nem mertem megkockáztatni. Megáltam apámnál elkérni a töltőt, de nem mertem tovább menni, éreztem hogy kapkod a motor.
2009. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az aksi tiszta új még a héten vettem! Akkor töltsem fel teljesen az újat is?
2009. dec. 5. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még betudod indítani akkor ki fogja bírni 1 új aksi azt a félórát (a motor leállítása nélkül simán el fog menni annyit). Viszont ha leállítod,....fél-óra 1 óra használat után,újra beindítani nem biztos hogy sikerül már a motort,hisz kevés a "kakaó" az aksiban .Az önindító (1 elektromos motor,ami magának a benzines motornak ad egy kezdő forgatást indításkor) megforgatásához.

bazi nagy áramot igényel,és a folyamatosan ..lassan... merülő aksi képtelen már rá.

2009. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fuh, ez jó út lesz! :)
2009. dec. 5. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!