Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyet csinálhat egy Dkv...

Ilyet csinálhat egy Dkv ellenőr? :S (Lent bőv. )

Figyelt kérdés
Ma megbüntettek a buszon mert pár napja lejárt az ideiglenes diákigazolványom.. Az ellenőr megbüntetett 600 Ft-ra amit 5 munkanapon belül be kell fizetnem.. ez még Oké, de a kedves ellenőr "BEVONTA" a Havi bérletemet, hogy ha meg hosszabíttatom a diákomat és kifizetem a tartozást a dkv-nél akkor visszakapom.. Hát könyörgöm:S egy az, hogy holnap suliba 3 busz visz el (mert ott lehet meg hosszabíttatni)+ visszafelé, hogy befizessem az 1800Ft+600 ráadásul a város másik felén büntetett meg onnan 2 busz vitt (volna) haza. Ráadásul egy forint nem volt nálam, hogy vegyek buszjegyet 300 Ft-ért... Ez így igazságos? :S
2009. dec. 1. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát öregem most szopacs van a bérletet nem veheti el.Próbáld elérni,hogy visszamenőleg adjanak ideigleneset,hogy a pofájukba tolhasd.
2009. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem vonhatja be, és hozzád sem érhet, tehát legközelebb inkább hagyd ott nem tud mit csinálni.

Mellesleg Bkv nem Dkv...

2009. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát de amikor írta fel az adataimat akkor kivette a tokból és elrakta, hogy majd visszakapom ha kifizettem. :S Hát nagyszerű mondhatom...

Amúgy Debrecenben Dkv van :P

2009. dec. 1. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
20:07-es okostojás: Debrecenben DKV van...
2009. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, tesóm azt mondta hogy valaki elkaptak, és nem volt nála semmilyen igazolvány, azt mondta bediktált vmi adatokat és nem akartak rendőrt hívni meg semmi, simán elfogadták.
2009. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20:07-esnek.

De szép is lenne ha pesten ilyenért csak 600 forintra húzna le a BKV és nem 3000. Lehet hogy még mindig diák bérlettel járnék :D 1 hónapja most előszőr jött kaller a 97E járaton. És arról az Örs-Borsó között bajos lenne lepattani ha épp jön :D

2009. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig én a 97-esen azért szoktam látni havonta párszor.

20.07

2009. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Tapasztalatból monshatom neked,hogy igenis bevonhatja a bérletedet.xD

Én is igy jártam nem is egyszer,és gondolhatod milyn jó volt 40 km-ert hazfelé sétálni mert nm volt nálam egy forint sem:D

szal a lényeg,hogy elveheti még nem rendezed a fentálló tartozásodat.

sorry de e van

2009. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jesszus :S
2009. dec. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!