Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Topi Autósiskoláról vélemény?...

Topi Autósiskoláról vélemény? (Brunczvik Miklós E. V. )

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy aránylag egy korrekt autósiskola lehet, mert egyáltalán nem találok erről az autósiskoláról véleményt.(se negatívat se pozitívat) De azért jó lenne egy pár olyan ember véleményét is hallani aki már tanult náluk.Bónusz brigád által szokták mostanában árulni a bónuszokat 5.000 Ft-ért elvégezheted a kreszt + 15.000 Ft kedvezményt kapsz a gyakorlatból.Jelenleg is 80 bónuszt már eladtak és még él a bónusz. Majd április fele kezdeném a tanfolyamod de addig szeretnék meggyőződni arról hogy korrekt autósiskola vagy sem :) Aki ennél az autósiskolánál tanult vezetni az kérem írjon róluk valamit :) Köszönöm!

2013. dec. 27. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy jóbarátom csinálta nála a jogsiját. Az oktatásával sem volt maximálisan elégedett, de az akkori oktatóautó (Citroen C3) olyan kritikán aluli állapotban volt, hogy én azzal a szomszéd utcáig sem mertem volna elindulni, nem hogy oktatni vele.


Most azt hiszem Mercedes A osztály az oktató autó, azt nem láttam még közelről.


Én másikat választanék, van sok (CsigaJogsi, stb.)

2014. jan. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A0001 válasza:
Nagyon vacak. Az első húsz órában még mindig a Budaörsi virágpiacon köröztek a fiammal 5km/h sebességgel, pedig nem mondhatni, hogy tehetségtelen. 30 óra alatt, 230 km-t teljesítettek a kötelező 560-ból. Ilyen tempóban még legalább 20-25 órát kellett volna kifizetni, hogy meglegyen a km. Ez plusz 50-60 ezer forintot jelentene. Jól megtérül nekik az akciós ár!!!!
2014. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudom, hogy regi kerdes, de talan a valaszommal valakit a jovoben megkimelek attol, hogy ebben a nevetsegesen rossz autosiskolaban tanuljon. A sulival kezdtem el 10 HONAPPAL EZELOTT a kreszt, beigertek persze a kedvezmenyeket diakoknak, amit persze kesobb duplan visszaszereztek a tizenevesek naivitasa es hatarozatlansaga miatt. A kreszt teljesen ineffektiven tanitjak, az oraknak semmi ertelme, ezt egyedul is meg tudod otthon tanulni, de azert jarjal be unatkozni es a penzedet kolteni, es huzd el honapokig amit ket het alatt megtehetsz... Novemberben kezdtuk... Januar vegen vizsgaztunk, nem tudni mi tartott ennyi ideig. Aztan elsosegely, az legalabb gyorsan ment, majd a legjobb: a vezetesoktatas. Eleg sokan panaszkodtak az oktatojukra, de en valoszinuleg abbol is a legszarabbat kaptam; bunko volt, turelmetlen, kiabalt, elvette minden onbizalmamat, elvarta hogy mindent tudjak, olyat is amit soha meg sem mutatott/tanitott. Ugy gondolta hogy 30 helyett min 60 orat kell venni a sikeres vizsgahoz, es ezt igyekezett jol bemagyarazni nekem. Miutan harmincvalahany ora utan bebuktam a vizsgat rogton uj oktatot kerestem. Ez volt julius elso hete. Most van augusztus utolsoja, es azota nem tudtak odaadni az uj oktatomnak a kartonomat... nyilvan ahhoz hogy egy papirdarab gazdat csereljen ket honap szukseges... Szorakoznak a johiszemuseggel, az idovel, a penzzel. Mar csak azert akarom megszerezni a jogsit, hogy ne kelljen kesobb elolrol kezdeni az egeszet ezekkel az emberekkel...
2016. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én elgondolkoztam ezen a sulin. Ezek után tuti nem, pedig ajánlották... (Bár nem én vagyok a kérdező), de köszi annak, aki leírta a tapasztalatát.
2017. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sport_szelet válasza:
Én nála tanultam vezetni 1997-ben egy Vectrán, majd egy barátom is nála tanult 2002-ben, akkor valami Nissanon, majd a feleségem is nála tanult 2019-ben egy Peugeot egyterűn. Mi mindannyian meg voltunk elégedve és azóta is balaesetmentesen vezetünk, és most adtam meg a számát egy ismerösömnek, hogy ö is ott tanuljon 2020-ban.
2020. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!