Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy autókereskedés...

Igaz az, hogy autókereskedés telephelyén ilyen feltételekkel kaphatok hitelt autóra?

Figyelt kérdés
3hónapja dolgozok csak jelenlegi helyemen(a probléma szerintem ez),nettó 130ezret keresek.24èves vagyok.500ezer ft hitelre volna szükségem az önerő felett.igaz az,hogy telephelyen ügyintèzőtől kaphatok hitelt,el tudja intèzni a hitelalkalmasságot?van befolyása?
2013. dec. 25. 04:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja ès nincs hitelem,nem is volt még.
2013. dec. 25. 04:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kapsz.Nekem még bejelentet állásom se volt,egy hét alatt megvolt a kocsi.A kereskedő(ha nem is mind)általában segítőkész,persze nem önzetlenül.Nagyon figyelmesen olvasd el a szerződést,mert a nagy segítség mögött könnyen lehet számodra nagyon kedvezőtlen feltétel.A végén a kocsit min.2x fízetheted ki.Ha nincs tapasztalatod,kérj meg egy rutinos ismerősőd,hogy segítsen.Sok pénz a zsebedben marad.
2013. dec. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!