Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen a vizsga elsősegélyből?

Milyen a vizsga elsősegélyből?

Figyelt kérdés
Csütörtökön vizsgázok és nagyon félek tőle! Milyen a menete? vki tud vmit?
2009. nov. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ketten mentek be, húzol egy tételt, megcsinálod, cső.
2009. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem, úgy volt, hogy bementünk 3-man, húztunk 2-2-2 tételt, stabil oldalfekvés, lélegeztetés aztán válaszoltunk a kérdésre.
2009. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Könnyű. Ha figyeltél az órákon, és nem tanultál semmit, akkor is meglesz. Legalábbis nálam így volt.
2009. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elmélettől nem is félek annyira, mert én most 11-es vagyok, és én tavaly ezt mind tanultam mert egészségügyis suliba járok, de én az újraélesztéstől, stabil oldalfekvéstől, meg ha kell ilyen műűfogásoktól félek. De főleg az újraélesztéstől:S Most annál azt kell, hogy letérdelek a baba mellé, mondom neki jó napot, aztán belenézek a szájába, hátrahajtom a fejét majd megcserélem a kezem, hogy az állát tudjam fogni, azután a fülemet a szájához rakom, s nézem a mellkasát és tapintom a pulzusát. Ezután elkezdtem a kompressziót, 30X nyomom, azután 2X fújok az orrába és ennyi?
2009. nov. 21. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Augusztus végén még nem volt mellkas kompresszió, azt nem tudom, hogy most mi a helyzet.
2009. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem, hogy nem lesz:S
2009. nov. 22. 14:20
 7/11 anonim válasza:

ez a legkönnyebb az egészben .

Mivel több pár megy be probálj " lesni" a gyakorlatoknál és ne az első légy .

Ami kötelező az lélegeztetés meg egy huzott tétel amit be kell mutani de általában segitőkészek.

2009. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és a lélegeztetésnél mi? Az egész újraélesztés?
2009. nov. 23. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Senki ne jöjjön azzal hogy mi volt amikor ők megcsinálták, inkább örüljenek, hogy nem most kell! Szigorították az egész vizsgát, és jövőre még szigorúgg lesz, szóval örüljön akinek megvanés még menne más kategóriára is. Jelenlegi helyzetről énse sok mindent tudok, de jobb ha felkészülsz! És nem rémisztgetni szeretnélek. Sok szerencsét!
2009. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)rendben, köszi:) felkészülök, de akkor is parázok:S
2009. nov. 23. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!