Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek ezek az...

Mennyibe kerülnek ezek az alkatrészek körülbelül?

Figyelt kérdés

21éves nő vagyok, nem igazán szeretnék átverés áldozata lenni, ebből a szempontból!


Szóval a Peugeot 206os autómban most szeretnék olajat cserélni, na és a szerelő fel írt még néhány dolgot, amikről fogalmam sincs minek, elvileg kell.


Víz szivattyú

vezérlés

szelep

olajszűrő

levegőszűrő

olaj

szimering (nem valószínű hogy jól írtam a nevét)



ezek sacc per kb mennyibe kerülnek?


2013. szept. 17. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene egy motorkód, vagy legalább a motor mérete. Tehát 1.1 benzin, vagy 1.4 HDI...
2013. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olajcseréhez minek vízszivattyú csere, vagy vezérlés csere, pláne szelepcsere, na meg hova a szimmmering? Vagy egyáltalán mi okból vitted, húzattad szerelőhöz az autódat?
2013. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt én is szeretném tudni hogy miért szeretné ezeket kicserélni! Természetesen nem ehhez viszem hanem egy ismerőséhez, és most megveszem előre azokat amiket a másik mondott!
2013. szept. 17. 11:09
 4/5 anonim válasza:
Ezek nem mind az olajcseréhez kellenek, hanem azon kívül talált még feladatot a szerelő. A vezérlés csere pl. egy elég drága mulatság, de elő van írva, hogy bizonyos időközönként meg kell csinálni (típustól függ, lehet pl. 100.000km, vagy több, vagy kevesebb). Ha ez elmarad, komoly kárt okozhat a motorban.
2013. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dezső! Igaz amit írsz, de had döntsem el én, mint tulaj, hogy ezeket meg akarom csináltatni most. Vagy esetleg párezer km múlva, mert az olajcserére van csak pénzem.
2013. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!