Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki eltudná világosan...

Valaki eltudná világosan magyarázni, hogy hol nincs még kész az M0-n a 3x1 sáv? Mert ahány újságcikket elolvastam, mindben homályosan közlik, hogy hol van kész az út, és hol nem.

Figyelt kérdés

Állítólag e hónapban már mindenütt 8 sáv lesz,ja és Kaposvári vagyok, azért kérdezem .


[link]


2013. szept. 1. 15:48
 1/2 A kérdező kommentje:
jav: 3+1 sáv
2013. szept. 1. 15:50
 2/2 anonim ***** válasza:

A tegnap átadott szakaszon még nem jártam, a többin:

51-es főút-M7 között nyugat felé most 2 sáv van, de hamarosan 3 lesz, kelet felé már 3 van.

M7-M1 között 2 sáv van irányonként, ha jól tudom.


Feltételezem, hogy a most átadott 51-M5 szakasz is háromsávos lett irányonként a tranzit miatt. Az M5-től tovább a 11-es útig elég a 2x2 sáv is, hekyenként kapaszkodósáv nyílik, meg persze a csomópontoknál van több sàv is.


Az M51-es részben 2x1, részben 2x2 sávos lett. (Ez a régi M0 51-M5 közötti része.

2013. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!