Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorral, vagy biciklivel...

Motorral, vagy biciklivel közlekedtek szivesebben?

Figyelt kérdés

inkább városon belül, de akár kisebb távokra (akár 15-20 km-re) is.

és miért?

(konkrétan én segédmotorra gondoltam, azon belül is robogóra, de akár más motor is szóba jöhet):D



2013. aug. 31. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Városban bicó,egyébként motor.


Nekem egy Suzuki smx 50-em van.

2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melóba nyáron Aprilia Guliver, utána meg kocsival.
2013. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A benzin pénzbe kerül, a motorral nehézkesebb parkolni, ráadásul este nem tudom felvinni az emeletre, mint a biciklit, szerintem hamar lába kelne.

Azért 15-20 km-nél már gondolkodóba esnék.

2013. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Ha szereted a bringázást és belefér az idődbe,a bringát ajánlom,olcsóbb fenntartani és akárhol megcsinálom,ha probléma van.Pest mellett lakom,ha bemegyek ,verem a BKV-t.Most már pénz miatt nincs se motorom,se robogóm,csak bringák,de ,ha itthon állna egy robogó,lehet,hogy néha azzal mennék dolgozni(kb. 9 km).

Ja,nem árt,ha jó bringád van,mert egy szar gép el tudja venni a kerekezéstől a kedved.

2013. szept. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!