Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt egyes...

Miért csinálják ezt egyes emberek?

Figyelt kérdés

Biztos tudtok olyan esetről ahol a túlfűtött sofőr kiakarta próbálni a vezetési tudását, na én ma kerültem ilyen helyzetbe

Pirosat kaptunk első voltam a sorban, mellettem egy Tdi motoros ford mondeo, a faszi nézegetett meg méregette a motoromat, amikor bezöldült a lámpa elkezdte nyomni neki rendesen, kb fél másodperc alatt 4-esbe ott hagytam

Mire számított? Egy 100ccm-es gyorsasági meg fog még egy drágább autót is közúton


Ti csináltatok már ilyet?


2013. júl. 22. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírtam 1000ccm
2013. júl. 22. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat akart a szarka...☺
2013. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már olyat is láttam h 3 sávos úton pirosnál állt egy autó, volt egy full szabad hely, meg egy olyan, ahova csak közeledett autó. Na egy autós durván bevágott, kb leszorította a piroshoz közeledő autót, csak h helyet hagyjon nekem, pont mellé tudjak állni és versenyezzünk. REngeteg ilyet láttam már. Többnyire éjjel autózás velejárói.


Illetve motorozásé is ezek szerint. Ezekkel nem tudsz mit csinálni, kíváncsi, vagy csak nem bír magával, sok volt valamiből a munkahelyén, otthon veszekedés volt, vagy csak simán egyet kocsikázni akar, stb..

2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amin nagyon meglepődve hogy legalább 50 felett lehetett :) Végül is én nem haragszom az ilyenekért, csak semmi értelme autóval próbálkozni az viszont elfogadható ha kihívásra vágyik
2013. júl. 22. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért csinálják ezt egyes emberek?


Mert mindig találnak egy ostobát akit tudnak ugratni!

Te is felvetted a kesztyűt, -nem?

Egyébként: ki akarta próbálni, 4-esbeN, megfog, és a mondatok végén a pont!

2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ha a kocsi motorja alaposan fel lett volna turbózva, azt mondanám, oké, tudni akarja, hogy képes-e felvenni a versenyt egy gyorsasági motorral. Na de csak így alapból? Röhely!
2013. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Múltkor egy 3.0 TDI A6 akart lenyomni pirosnál. Nem tudom mit hitt. Amíg én 100-ra gyorsul én 200-ra. De 150 körül meg 500-600 méter különbség után feladta a szerencsétlen. :D
2013. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem még úgy tanították, hogy az úttest nem játszótér. Mások életével játszani meg... Nem is minősíteném. Inkább szálljatok ki, vegyétek elő a lompost és akié hosszabb, az nyert. Ennyi.
2013. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!