Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak első teleszkóppal rendelk...

Csak első teleszkóppal rendelkező kerékpárra lehet sima csomagtartót tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyikre lehet.
2013. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt honnan vetted?

Bármire lehet tenni bárhová-- előrre vagy hátra kast kosarat csomagtartót bármit. Erre nincs semmilyen szabály.

2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom hogy mire gondolsz!

Én hasonló problémával álltam szemben, mert összteleszkópos a bringán. Ugye az a baj hogy az alsó kitámasztást nem tudja oda csavarozni az ember a kerék tengelye környékére mert ugye rugózik. Nekem is csak ugy sikerült előre hogy csak a kormánytól jön a szára a kosárnak (tartása) és alul nincs alátámasztása. De emiatt nem tehetek bele nagy súlyt Azt nem tudom hogy direkt ilyen biciklikre gyártanak e kosarat vagy csomagtartót.

Ha elöl és hátul is akarsz csomagtartót akkor könnyebb ugye fix vázas biciklinél megoldani mert csak fel kell csavarozni.

Még elöl a kosárnál hegesztéssel lehetne tartó vasat hegeszteni a teleszkóp fölé és nem zavarná a rugózást de hátul a csomagtartónál az én biciklimnél szinte lehetetlen mert az egész villa mozog

2013. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!