Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elvehetik a jogosítványomat?

Elvehetik a jogosítványomat?

Figyelt kérdés
3hónapja van jogsim,Pesten a városban egyáltalán nem megyek gyorsan,talán 1-2x volt olyan hogy 50 helyett 60-al mentem de soha nem állított meg rendőr,se csekk nem jött.Városon kívül pl Segesden amikor arra felé járok akkor az autópályán 1-2percig nagyon ritkán felnyomom 160-ra ha sehol nincs körülöttem autó és egyenes az útszakasz is,lakott területen kívül pedig MAX.140-50 volt de ott is egy olyan szakaszon ahol mező volt végig mellettem és sehol nem volt senki a közelembe,de amúgy lakott területen kívül 110-120-al megyek.Még nem vettem volna észre hogy bemértek volna lakott területen kívül,mert csak olyan helyen megyek gyorsabban ahol erdő van körülöttem és sehol nincs egy földút valamelyik oldalon ahova be tudnának állni mérni.Elvehetik a jogosítványom ha pl 1x lefényképeztek mondjuk lakott területen kívül 120-al?Vagy lehet fizetni helyette pl 100ezret vagy hogy megy ez?
2013. júl. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyorsan mész, attól a jogsid megmarad, viszont nagy bírságot kell fizetned. 90 napon belül kell megküldeniük az esetleges csekket.
2013. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy nem az én nevemen van az autó,szóval lehet olyan hogy csak kiküldik a tulajdonosnak a csekket mert neki már több tíz éve van jogsija aztán én meg oda adom neki a pénzt?
2013. júl. 4. 11:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Nem számít hogy friss a jogsim?
2013. júl. 4. 11:13
 4/5 anonim válasza:
Azt büntetik akinek az autó a nevén van.
2013. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után egyébként elveszik a jogsid, mert büntetőpontokat is kapsz, nem csak bírságot.

De ezt a KRESZ tanfolyamon el kellett volna mondani az oktatónak.

2013. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!