Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad-e távolsági buszra az...

Szabad-e távolsági buszra az utastérbe egy számítógépet felvinni?

Figyelt kérdés
Mármint, teljes ház alkatrészekkel benne meg minden, csak így natúron az ölembe fogni az út alatt hogy biztonságban legyen.
2013. jún. 30. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fűkaszát vittem végig a buszon, ha azért nem szóltak akkor a gépért sem fognak.
2013. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem már közel 150 km-es útra és nem szóltak érte. A sofőrtől kérdeztem eg hogy felvihetem-e vagy rakjuk a csomagtérbe, de mondta hogy vigyem nyugodtan üljek leghátulra és lehetőleg legbelülre ha végig megyek akkor a kutyát nem zavarja. És végig vittem így az úton, a kutyát nem zavarta.
2013. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hasonló tapasztalat, vittem már buszon így gépet, ölembe fogtam egész úton, és mg a mellettem elvő hely is szabad volt, szóval senkit se zavart.
2013. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!