Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mégéri Bulgáriába menni este?

Mégéri Bulgáriába menni este?

Figyelt kérdés
Bulgáriába szeretnénk menni de hallottunk egy-két dolgot Bulgáriáról.Mondjuk az egyik ismerősömnek a testvére úgy járt hogy betörték a szélvédőjét a nutella bőrűek és kirabolták őket.

2013. jún. 20. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt meg próbálj végigsétálni este a 8. vagy a 10. kerületben, 100%, hogy megtámadnak a cigányok. Egyik ország se jobb a másiknál. Mennék amúgy, mert nehogy már pár retek miatt itthon rohadjak, de vinnék viperát, gázspray-t, ami csak befér és eltudjátok rejteni. Én pl. az autómban felvágtam a padlószőnyeget, annak szivacsos aljából pedig kivágtam olyan részeket a fegyvereknek. Így teljesen észrevétlenül tartok bármit az autóba, ki van faragva az egész, soha a büdös életbe, még egy VÁM ellenőrzésen se találják meg a kocsi alvázába rejtve. Mint ahogy eddig sohasem. Viszont én egy pillanat alatt előtudom kapni, ha gáz van.
2013. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát jó de én nem akarom felvágni az autó kárpitját
2013. jún. 20. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fog látszani.. Hisz még rajta van az autószőnyeg. A kutya se veszi észre, hogy fel van vágva.(szó szerint:D) Épp ez a lényeg.


Szóval ettől még ugyanúgy szép lesz a belseje az autódnak, az egészet eltakarja az autószőnyeg, viszont fegyvert máshova nem tudsz rejteni, bármelyik rekeszbe benézhet bármikor a rendőr. Meg ülés alá. Nekem mikor átkutatták sokszor, még ki is rakodott, hogy esetleg az alján nincs-e valami. A szőnyeg alá is benéznek. Viszont a padlószőnyeg alá már nem. Egy rendőr se fogja ott feltépni a kocsid padlószőnyegét, meg senki. Meg gondolkozz, eltudsz rejteni bármit, biztonságban leszel mindenütt.

2013. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne menj éjjel sehová.legjobb hajnalban indulni, amikor már süt a nap a látóhatáron.

éjjel macerás...ahoz nagy rutin kell.beszélni a nyelvüket, stb..

a fegyvert feljtsd el, még gázszprét se vigyél.


gyors autó, erőfelesleggel, megbízható üzemmel.az az igazi.csak olyan legyen, hogy ha el akarják vinni, mondjuk járó motornál kirántanak, akkor leálljon egy idő múlva..

nélküled be se induljon,stb...

2013. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg épp szürkületkor a legjobb elindulni, hogy este-éjjel vezess, akkor van a legnagyobb nyugalom, nincs annyi hülye az úton, nem kell annyi dologra figyelni és jobban látszik minden. Kivilágítások meg minden. Ha hajnalban indulsz el, csúcsforgalomban vezetsz végig. Meleg is van, hülyék is az emberek. Kisüti a szemed az erős UV mire odaérsz, legyen rajtad akármilyen napszemüveg kb..


Fegyver meg kell. Főleg így, hogy félni kell az ilyen támadásoktól. Bár kirántani járó motorú autóból senki sem fog, ha bezárod magad, de kell a fegyver. Én soha nem indulnék el önvédelmi eszköz nélkül. Szükség van rá, manapság már sajnos bármi megtörténhet.

2013. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de milyen fegyvert lehetne vinni?
2013. jún. 21. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, én ESP 21 colos viperát tartok az autómban. Ez van most úgy elrejtve ahogy írtam fent. Ezzel nagy esélyed van megvédeni magad.


Kicsapva több, mint fél méter, meg csak ütsz vele. Késsel valakit leszúrsz, meg is ölheted. Viperával csak lebénítod. Ott van még a gázpisztoly is, de meg csak gázfelhőt lő ki, a támadó maga elé teszi a kezét, ész nélkül megy előre, nem tudsz mit tenni azzal ellene. Vipera a legjobb egyértelműen.

2013. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már. Kamionsofőr vagyok, de turistaként is milliószor voltam lent, meg Törökországban is. Óvatosnak kell lenni, de nem kell sokkal jobban odafigyelni mint nyugaton.

Akkor indulj éjjel, ha végig tudod verni reggelig, ehhez nem mindenki van hozzászokva. Hosszú ám a tengerpartig. Így nyáron sok lesz a török vendégmunkás az utakon, ha haladni szeretnél előzgetni kell árkon - bokron, vagy vonatozol velük.


Szerbiának menj, román tranzit felejtős, nagyon lassú. Szerb pálya készpénzes, de nem vészes, válts dínárt akkor nem vernek át a kapunál. Bulgária matricás, a határon és minden OMV kúton kapható. Szófiai ringen figyelni, sok az egyenruhás, mérnek, ha megfognak, nem szabad betojni, alkudozni kell, lehet velük "beszélni". Lámpáknál jönnek az ablakmosó, kéregető nyágicok, azokat magabiztosan elhajtani.


Szép ország, jó az idő, finom balkáni ételek - italok, irigyellek is, szívesen mennék. Jó nyaralást!

2013. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!