Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Könyves Kálmán krt. - Gyáli...

PajtiKGO kérdése:

Könyves Kálmán krt. - Gyáli út #-be van térfigyelő kamera?

Figyelt kérdés
Egy közlekedési felelősség eldöntésében kérném a segítséget, mivel tegnap ott történt egy közlekedési baleset. Akkor sajnos rendőrt nem hívott a kedves ismerősöm és az EU kárbejelentőt is hiányosan töltötték ki. Akkor a másik fél nem ismerte el a felelősségét, pedig járműben keletkezett sérülésekből is egyértelműen meg lehet állapítani, hogy ő volt a hibás. Sajnos ma szerettem volna vele egy új betététlapot kitölteni, de azt mondta hogy már nem ismeri el a felelősségét. Abban a kereszteződésben működik az UTV.hu-nak a térfigyelő kamerája, de ha jól tudom azok nem rögzítenek, valamint megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval, de sikertelenül. Valahogy van még arra lehetőség hogy visszakapom a pénzem, vagy mér csak a jogi út maradt aminek persze semmi értelmét nem látom. Segítséget előre is köszönöm.
2013. jún. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ott kamera:

[link]

2013. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az segítséged, de az a kamera csak az UTV.hu kamerája, sajnos az pedig nem rögzít. Időközben pedig kiderítettem, hogy a kilencedik kerületben már nem működik térfigyelő rendszer.
2013. jún. 11. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A biztosító pont leszarja, hogy ki mit ismert el, vagy mit nem!

Ha megvan a koma neve, a gk. rendszáma és a biztosítójának adatai, akkor semmi gond.

Besétálsz a biztosítójához, bejelented a kárigényt. Ott majd megint ki kell tölteni egy kárbejelentőt és megcsinálni a helyszínrajzot. Nos az ügyintéző majd az alapján dönti el, hogy ki volt a hunyó...

2013. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kedves ismerősöd balesetezett ő nem hívott rendőrt de a végén már a saját pénzed akarod megkapni.


Mévtelen oldalon minek kamuzni? Nem jobb leírni, hogy te baleseteztél?

2013. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!