Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem küldték még ki 20...

Adrián1999 kérdése:

Miért nem küldték még ki 20 nap után a jogsimat??!

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert 30 (munka) napjuk van rá, és ha küldték volna nem lenne miért rinyálnod!


Tudom a nagymama beteg és kórházba kell vinni...

2013. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert megvárják a 30napot hogy te szop.ál ilyen ge.ik ezek
2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
'A1'-nél velem is kiváratták a 30 napot... 'B'-re 5-6 munka napon belül eltudtam menni de a motorosért nem...
2013. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is ma megyek be hogy megvan-e már. Egyébként én kerek két hete adtam le. Hát kíváncsi vagyok. :)
2013. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Én is ma megyek be hogy megvan-e már."


Minek szaladgálsz feleslegesen? Küldik az SMS-t ha kész van!

2013. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem azt mondták ma menjek, hétfőn járt a futár és hogy érdeklődjek. :)
2013. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha vezetékes/mobilról felhívjátok és megkérditek. Akkor nincs felesleges rohangálás :) de amúgy tényleg küldenek SMS-t.
2013. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ketteske: nem, egyáltalán nem rosszindulatból küldik akkor a jogsit, amikor, hanem mert SOK A MUNKÁJUK!! Vagy te azt hitted, hogy ha valaki bemegy jogsit igényelni, akkor azon a napon csak vele foglalkoznak???
2013. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na pont ma igényeltem meg a jogsimat Nagykátán, mert pont arra jártam és üres volt az okmányiroda. Az átvételre a Visegrádi utcai központi okmányirodát jelöltem meg, mert arra többet járok. Az ügyintéző szerint így egy héttel korábban lesz kész, bár ez engem nem érdekel, mert a régi is jó még augusztusig...


Majd leírom, hogy mennyi idő volt.

2013. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem sem lett kész ma ahogy beígérték mivel feltorlodott meló pesten, és vidékre egy darabot nem küldtek, legalábbis a mi városunkban nem! Kicsit elszomorodtam, főleg mert dolgom lett volna Pénteken. :(
2013. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!