Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A posta futárszolgálata 8-16...

Kemikuska1 kérdése:

A posta futárszolgálata 8-16 óráig kézbesít?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. posta nyitvatartási időben.
2013. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Inkább 7-18 óráig kb.A csomagok mennyiségétől függ nem a posta nyitvatartásától.
2013. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen? szóval ha nincs nyitva a posta akkor is kézbesít. Ahha. Jó tudni.
2013. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Félre olvastam.
2013. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Úgy függ a csomag mennyiségétől, ha sok van csak akkor vannak 7-18 ig? mert én egy kis városban lakom szóval nem hiszem, hogy sok csomagjuk lenne.
2013. máj. 12. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik hogy külön autós kézbesítő hordja a csomagokat és általában több kis település tartozik egy emberhez (vagy nagyobb városokban több kerület).Sajnos tényleg addig kell kint lenniük egy nap amíg el nem fogy az összes csomag,én szoktam találkozni velük még este 7 után is.A mi postánk este 6-ig van nyitva és sokszor fél hétkor esnek be leszámolni a csomagosok;egyáltalán nem függ a posta nyitvatartásától:reggel nem a postáról indulnak ki hanem az elosztóközpontokból és leszámolni a megmaradt csomagokkal postazárás után is tudnak hiszen mi még zárás után is maradunk órákig a hivatalban.Sőt december 24.-én is van csomagkézbesítés amikor a legtöbb hivatal ki se nyit.Szóval azt megmondani hogy egy adott címre mikor ér ki a kézbesítő még ő maga sem tudná megmondani.
2013. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi.
2013. máj. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!