Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rollerrel a fővárosban. Mik a...

Rollerrel a fővárosban. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire zavaró, ha kézben viszi az ember, és ha netán felszáll vele valami tömegközlekedési járműre? Mennyire izzasztó a hajtása?

Végre eljutottam odáig, hogy találtam egy számomra megfelelő rollert, de elbizonytalanodtam, hogy tényleg kell-e nekem... 10,5 km háztól suliig, metróval a nagyja, az egészet nem tudom kiváltani, csak részleteket, de megéri? Persze ha amúgy megyek valahova, mindig eszembe jut, hogy de jó lenne most egy roller, de nem akarom, hogy megveszem, aztán meg nem használom.



2013. ápr. 26. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább biciklit vegyél, azt jobban kitudod használni, 10 km meg se kottyan vele. Rollerből inkább benzines ami jó, de az meg közel 200 ezer ft :/
2013. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az sajna nem játszik, panelház 11. emelet, pince/bicajtároló nincs, lakásba már így sem fér el semmi, nem érezném magam biztonságban az úttesten (anyám se :D), és azzal nehezebb alkalmazkodni, ha bármi van.
2013. ápr. 26. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát akkor elektromos vagy benzines roller. Sima roller is jó, de azzal hosszútávon nagyon kényelmetlen menni. Meg az utak is nagyon szarok a kicsi kerekeinek. Lehet kapni összteleszkópos sima rollert, az már egy fokkal jobb.
2013. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már ki van nézve egy nagykerekű, ennek az egynek volt 100 centi felett a kormánymagassága (amit meg is lehet venni), ami kell, mivel magas vagyok, és nem akarok görbe háttal menni.

[link]

Főleg amúgy nagykörúton, meg az Üllőin mennék, elég széles a járda, és annyira talán nem fos. Szal ilyen rákosborzasztói földutakra nem megyek :D

2013. ápr. 26. 19:56
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert ha 10 felett hülyének néznek vagy kiröhögnek egy ilyen rolleren!
2013. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21, és azért szoktam látni meglett felnőtt embereket is nagykerekű rollerrel. Legutóbb pl. tegnapelőtt jött be egy csaj az évfolyamból ilyesmin a suliba.
2013. ápr. 27. 19:44
 7/8 anonim válasza:
Ja ok akkor bocs ahol én lakom ott még nem láttam ilyet 7 évesnél nagyobb gyereken (az előző voltam)
2013. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én max 6-7 éves koromig használtam rollert, de nagyon ritkán, szerintem is viccesen néz ki egy idősebb ember rajta. Mifelénk nagyon divatba jött most ez a rollerezés a 15-16 évesek közt ez a valami, trükköznek vele meg minden hülyeség, szerintem nagyon nevetséges :D De ha téged nem zavar, és ilyen kell neked akkor bátran :D
2013. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!