Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kötelezhet a gépjármű oktató...

Kötelezhet a gépjármű oktató plusz órák megvételére?

Figyelt kérdés
30 orabol 1 vizsga ... marad 29... nekem ebbol 9 rutin volt es 4 orszaguti vezetes ... es maradt volna a ket korom, amit igy nem lehet vegig vezetni ketszer. Most jarok 31 oranal es igy vezetteti velem vegig a ket vizsga kort, utvonalat. Most szamoltam utana hol is tartok. Nem tajekoztatott ... Megteheti? Ez igy + 12 000 ft

2013. márc. 28. 13:58
1 2
 1/11 sh0cky ***** válasza:
51%
Nem, a rutin vizsga után azonnal mehetsz forgalmira is akár...
2013. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rutinvizsga pont egy éve nincs. De nem baj.


Kérdező: 9+4 az csak 13, akárhogy is számolom, a két kör alatt meg nemtudom mit értesz. Kicsit zavaros az egész.


Mindenesetre nem kötelezhet, javasolhatja hogy vegyél még pótórákat,de nem mondhatja hogy márpedig neked még 5órát vezetned kell.

2013. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sh0cky ***** válasza:
15%
Niiincs rutin vizsga? Tehát nem kell vizsgázni tanpályán parkolásból, vészfékezésből, műszaki ismeretekből stb?
2013. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bezony. Tavaly január 1. óta, a tanfolyamban benne van a kötelező 9óra rutin, de vizsgázni nem kell belőle.
2013. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sh0cky ***** válasza:
Na ma is tanultam valamit... Kicsit nem is értem, a rutinon pedig sok pénzt lehetett kaszálni ha megbuktatják a versenyzőt...
2013. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így meg a pótórákkal lehet sokat kaszálni, mikor rutin helyett egyből mennek a városba, aztán csodálkozik a delikvens hogy nem tud parkolni. :)
2013. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A rutinvizsga mint olyan megszűnt, de a rutinpályán meg kell "mutatnod" hogy mit tudsz, szükségszerűen gyakoroljátok a manőverezést, és az oktató saját döntése hogy mikor enged ki a forgalomba vezetni.
2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sh0cky ***** válasza:
:D na igen, de mint tudjuk nem kötelezheti a + órákra, belegondolva így még költségesebb a jogsi és nagyobb a lekváros bukta esélye is.
2013. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Két kör alatt két vizsgakört értettem, ami 10 útvonalat jelent. Érdemes minden útvonalat kétszer megtenni (javasolta nekem). 1 útvonal egy db 50 perces órát jelent. Ergo 9 rutin+4 országút + 20 óra az útvonalak=34 óra! Most járok 34 óránál tehát anélkül, hogy kérdezett volna vezettetett velem plusz 4 órát, ami 12 000 ft.

Egyébként a rutin igen ... már nincs, mint vizsga, de nekem betartotta azt a kilenc órát. Bár tény semmire sem volt jó, bevallom, hogy nem tudok vezetni, közlekedni. Nem tanítanak meg.

2013. márc. 28. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne oktatót váltanod ha ennyire nem tudtok együttműködni, a plusz a órákról meg az autósiskola vezetőségével tárgyalj, bár ha nem tudsz vezetni akkor végülis nem ártottak.
2013. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!