Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig tart a jogosítvány...

Meddig tart a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Nekem most kedden lesz rutinból a vizsgám, de az egészet június végén kezdtem el. 2 hét alatt meglett a kresz-tesztem. Szerintetek évvégére meglesz a jogsim? Normális ez, hogy ilyen lassan haladok?
2009. szept. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja kezdtem és most mennék rutinból vizsgázni, de a legkorábbi időpont okróber 5.-én van (ma szeptember 12.-e van!!!). Úgyhogy az oktatómmal most megyünk forgalomba, nem várjuk meg a rutin vizsgát, aztán ha minden jó megy, akkor legkésőbb november végéig meglesz a jogsim.

Szerintem ha egyszersem buksz meg és rendszeresen jársz, akkor neked is meglesz évvégéig.

2009. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon változó hogy meddig tart. Függ a tanulók létszámától, az iskola rugalmasságától, sikeres vizsgáktól, stb. Jó esetben minimum 3-4 hónap de 6-8-ig is elhúzódhat.
2009. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jó esetben 2 hónap alatt megvan, de akkor tényleg mindennek összekell jönnie, beleértve, hogy van vizsgaidőpont is és mindenből elsőre át mész. 3 hét alatt is meg lehet szerezni, de arra már rá kell fizetni mert az oktatók nem hajlandóak rá, hogy ilyen gyorsan készítsenek föl.

Szóval a normális tényleg a 3-4 hónap.

2009. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!