Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az ALFA ROMEO 33 1.7 IE 93-as...

Az ALFA ROMEO 33 1.7 IE 93-as évjárat jó kis autó?

Figyelt kérdés
Ha tudod akkor légyszi írd le hogy mennyit eszik meg.
2009. szept. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az álltalad leírt típus átlagosan 9litert fogyaszt 100km-en, javaslom látogass el az alfaamore.hu oldalra, ahol szivesen segít bármelyik 33-as tulaj.

Személyes véleményem szerint a legerősebb motorral szerelt 33-asban ha rendesen szervízeled nem fogsz csalódni!

2009. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam benne. 6 évesen vettük, és amikor külföldön voltunk vele, volt hogy egy út alatt 3x romlott el. De ezen felül is elég gyakran kellett értünk jönni a családnak, mert útközben lerohadt. Hát én megfogadtam, hogy soha nem veszek olasz autót. Mostegy 20 éves japán autónk van és eddig csak a műszaki előtt látott szerelőt...
2009. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, ha van pénzed a javittatására. De vegyél csereautót is, hogy amíg ez szerelőnél van , addig se legyél autó nélkül...Jó, ha a csereautó is Alfa....
2009. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát designes meg pörgős, szal olaszos, de aztán túl magas minőségi elvárásad ne legyenek, mert az olasz kocsik kb 3 évig oké, aztán meg hordhatod a szervízbe ... A mostani kiadásúak kicsit jobbak méár, de amit te említezs, az még bőven nem ez a kategória, az alfa meg különösen szeret rohadni és lerobbanni úton-útfélen.
2009. szept. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!