Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Merre van a Déli pu. -nál...

Merre van a Déli pu. -nál Rossmann/DM, vagy a közelben olyan bolt, ahol hajfestéket tudnék venni?

Figyelt kérdés
Már előre látom, hogy rohanni fogok, és nagyon kéne, esetleg még Kelenföld érdekelne, mint lehetséges opció. Előre is köszi.
2009. szept. 11. 07:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Szio.

Ha vonattal jössz kimész a "karámon" és jobb felé tartasz.Le kell menni a lépcsőn és ott is jobbra a Déli melletti Krisztina-ház aljában van 1 nagy DM.Ha metróval akkor balra tarts miután feljöttél az aluljáróból.Remélem sikerül vásárolnod. :o)

2009. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen, életet mentettél :D
2009. szept. 11. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindezt azért a közlekedés témakörbe, mert szerepel a kérdésben a pályaudvar szó?
2009. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, azert, mert hogy van-e, es hogy jutok el oda. Ennyi. Rakhattam volna masik temaba is, de ehhez is volt koze szerintem, ideraktam. Vagy ennyi erovel azert, mert szerepel a kerdesben a "hajfestek" szo, a Szepseg, divatba kellett volna raknom automatikusan?
2009. szept. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!