Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A KRESZ és E. Ü. vizsgát...

Csűcsű kérdése:

A KRESZ és E. Ü. vizsgát megcsináltam egy városban, de másik városban szeretnék vezetni, ha átakarom kérni a papírjaimat, az mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen papírokat akarsz átkérni? Az E.Ü. vizsgán kaptál egy E.Ü. kártyát,azt kell csak magaddal vinned.
2012. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták,hogy 35000 ft-ért adják ki a papírt,és akkor tudok átmenni egy másik városba.de sztem ez tulzás!! a kresz meg az eü vizsga papírjai
2012. nov. 28. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs,értem.A KRESZ-t is megcsináltad.Akkor a jelenlegi autós iskoládban kell szólnod.Ha nincs ott előre befizetett pénzed akkor szerintem nem kerül semmibe.Kérd el a meglévő papírjaidat.
2012. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés,ennek mindenképp utána fogok járni,mert sokallom azt a 35.000 ft-ot egy papír kikérésért,sztem át akarnak b.szni... köszia választ :)
2012. nov. 28. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi kép ne fizess 35000-et.A kreszt már kifizetted.A vezetést meg gondolom el se kezdted.Nincs mit fizetned.
2012. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen... a kresz tanfolyam+vizsgadíj,,eü.tanfolyam+vizsgadíj =70.000ft és még nem vezettem,,azért ez gáz :S
2012. nov. 28. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen tudom,én is nemrég szereztem meg a jogosítványt.A vezetésnél ugyan ez,fizetni kell a vezetés órákért és a vizsgáért.Nem értem milyen 35000-et akarnak.Nem büntethetnek azért mert máshol akarod folytatni.Vigyázni kell velük!Gondolom úgy vannak vele ha van valaki olyan hülye aki fizet akkor fizessen.:)
2012. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!