Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Még egy éve megbüntetek a...

Még egy éve megbüntetek a buszon mert nem volt a diákomon matrica?

Figyelt kérdés
Persze nem fizetem nekik és volt egy kis húzza vonna is mert ők meg az utazási viszonylatomra nem adtak aláírást ( én meg ezzel támadtam őket) Aztán a levelemre kaptam egy választ az ellenőr munkáltatójától ,hogy fízesem be a büntetést mert irgum burgom na de ekkor már hiába fizetem volna be rég letelt a 15 nap miért kérnek ilyenre ezt ök nem tudják na mindegy... A kérdésem ha polgáriperes eljárást indítanak ellenem fognak értesiteni ,hogy mennyek be a biroságra vagy be sem hívnak és elitélnek? Ha elitéltek fizetés meghagyásal akkor mi történhet egyenlőre diák vagyok de ha majd veszek egy ingatlant vagy egy autót akkor rá terhelik és kirángatnak a volánbuszosok a piros lámpánál vagy mi?

2012. okt. 24. 17:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ezeknek az embereknek én egy fillért nem fizetek! Ma is megszólalt a buszsofőr ,hogy szálljanak le akik közelben laknak mert sokan vannak a buszon és nem tud haladni.
2012. okt. 24. 17:44
 2/2 anonim válasza:
Ha diák vagy, nem tehetnek semmit. Nem a diáktól függ, hogy mikor kap érvényesítő matricát. Ha nem vagy még 18, akkor viszont nem is jár matrica.
2012. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!