Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezért kapok büntetést?

Ezért kapok büntetést?

Figyelt kérdés

ma jöttem haza felè ès a màsik oldalt igazoltattàk az emberek de a rendör felèmnèzett èn meg nem èrtettem mit nèz ez ennyire??

othon jöttem rà hogy a villàgìtàs nem volt rà adva...

(nem lakott területen történt

ka rendör nem jött utànnam)



#kocsi #rendõr büntetés
2012. okt. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kellene büntetést kapnod, mert nem tudsz helyesen írni, és a fogalmazásod is borzasztó!

Nem fogsz kapni ezért büntetést.

2012. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz de neked meg nehezedre esne csak a kèrdèsre vàlaszolni?
2012. okt. 12. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Büntetést semmiképp se kapsz, a rendőr nem büntet hanem bírságol!

:D


Egyébként meg örülj, hogy volt aki hajlandó volt ezt a kérdést elolvasni! Kész szenvedés volt rájönni mit akarsz!

Ilyen szarul tanítják mostanában a nyelvtant, vagy csak te szarod le a válaszolókat?

2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Az első vagyok. Ha egy ékezet hiányzik, vagy egy betűt tévesztesz, az rendben. De egy rakás szemét amit leírtál, és hemzseg a hibáktól. Ha ezt valaki észreveszi, és felhívja rá a figyelmedet, akkor még az a hülye szerinted?
2012. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha nem állított meg akkor nem. Még akkor se ha szembe megy veled és rádvillog...


Helyesírásról meg annyit hogy és részegen értelmesebben fogalmazok...

2012. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

eredetileg szlovàk vagyok (de akkor bocsànatot kèrek mindenkitōl akinek ezt a szöveget fájdalmas volt elolvasni)

aki vàlaszolt annak meg köszönöm

2012. okt. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!