Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Stoppoltál már valahol? Ha...

Stoppoltál már valahol? Ha igen, akkor mennyit mentél vele? Fizettél is érte, vagy ingyen volt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen stoppoltam. A leghosszabb utam Pécsről Budapestre volt, de akkoriban gyakran előfordult, hogy stoppal mentem. Nem fizettem érte, hiszen a stoppolás lényege pont az ingyenesség! Sőt, akkoriban még az 5. sebesség c. rádióműsorban hirdették a "telekocsi"-t, de akkor se kértek pénzt a fuvarért!
2012. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Más valaki - ki, hogyan van a stoppolással?

Bár fura, én idáig, még sosem stoppoltam, valamiért nem bízok benne.

2012. okt. 6. 11:37
 3/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Igen, gyerekkoromban rendszeresen. Aztán felnőttként is jópárszor, a leghosszabb turné Bukarestből Fehérvárra volt. Kettő autóval sikerült megoldani. Ingyen volt.
2012. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is stoppoltam pár alkalommal, ha lekéstem a buszt suliból hazamenet, igaz csak rövid távra (pár km). Persze ingyen.
2012. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer stoppoltam a 67-es úton (A Republic szám jutott róla eszembe.) Szentlászlótól Kaposvárig mentem vele.

Természetesen ingyen volt, mert ez nem telekocsi, ahol közösen kell állni a summát. Amúgy annó fősulis koromban volt ez.

2012. okt. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!