Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amatör kérdés: hogy kell...

Amatör kérdés: hogy kell használni a bicikli pumpát?

Figyelt kérdés

Életem első saját biciklije, kaptam hozzá egy pumpát is.

Utoljára csepel biciklit pumpáltam vagy 15 éve :) ott a pumpából kijött ilyen "madzag", aminek tűs vége volt, azt bele kellett szurni a szelepbe, és pumpálni.


Na most ennek az új pumpának nincs tűs vége, sőt nincs is semmilyen lógós része, csak egy lyuk van rajta, amit gondolom rá kell húzni a szelepre? Jól értem?

Nade nem tudom ráhúzni a szelepre, mert a kerék küllői útban vannak... Mit csinálok rosszul?


2009. júl. 27. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő valakinek oda kell fognia...amúgy jol gondolod....vagy odaszoritod addig valamivel( bilincsszalag) ha nincs segitség....
2009. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a küllőktől nem férsz oda akkor muszáj leszel a hagyományos pumpára,vagy a benzinkutaknál lévő tömlőre\ahol az autókat "pumpálják"\ támaszkodni.a te pumpád úgy működik,hogy az alján a lyuk belsejében van egy menet amit rá kell tekerni a szelep külsején kialakított menetre.\ahova a szelepsapkát tekered\
2009. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagy nehezen felfújtam azt a fránya kereket :)

2009. júl. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!