Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres KRESZ vizsgát tehetek...

Sikeres KRESZ vizsgát tehetek akkor is, ha intenzíven veszek részt?

Figyelt kérdés
Az órák száma így is 28 óra, csak mindennap megyek és 4 órát...rá pár nappal meg szerintem vizsga. Így is meglehet csinálni? Vagy így miért nehezebb?

2012. aug. 13. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nehezebb, mert kevesebb időd van megtanulni. De amúgy persze, hogy meglehet, különben nem indítanának ilyen lehetőséget. Én például két délután alatt vágtam be a KRESZ-t, és lazán átmentem a vizsgán (ha jól rémlik, 3 pontot vesztettem csak).
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne megcsinálni? Nem találtak volna ki ilyen lehetőséget, ha lehetetlen lenne levizsgázni utána:D

Nekem előny volt az intenzív tanfolyam. Annyi a lényeg, hogy nem szabad ellébecolni az órákat. Tehát figyelj oda normálisan, ne röhögcsélj a hátsó padokban. Ha belegondolsz, mindenképpen kötelező ott ülni 4 órát, akkor meg már inkább figyeltem, nem keresztrejtvényt fejtettem.

Így elő sem kellett vennem a KRESZ-könyvet. Vizsga előtt leültem a gyakorló gép elé a suliban, és 10-ből 10-szer átmentem volna, ha vizsgán lettem volna. Na mondom akkor ez rendben is van:) Az éles vizsgán sem volt gondom. Számomra előnyös volt, hogy kevés idő alatt elmondtak mindent, mert frissen ott volt a fejemben.

Lehet, hogy te nem tudod az órán megjegyezni a dolgokat, ezt neked kell érezned.

2012. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is minden nap mentem és gond nélkül meglett a KRESZ vizsga.
2012. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amugy azt tudjatok, hogy az utolso elmeleti orara ra hany nappal irjak ki a vizsga idopontjat? Par nap? Vagy lehet 1-1,5 het is?

Illetve elsosegelyt ebbe a 28-30 oraba tanitjak?? Es azt is leteheem a kresz utan? Meg azt bmikor letehetem igenyem elott kozolve par nappal?

2012. aug. 14. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A elsősegély tanfolyam teljesen külön van, a Vöröskereszt indítja a tanfolyamokat. Akármikor leteheted, az igazoló kártyácskát majd csak az Okmányirodában kell bemutatnod, amikor a jogsit igényeled. A KRESZ vizsgaidőpont az adott város NKH kirendeltségének zsúfoltságától függ. Elképzelhető, hogy a tanfolyam után már 3 nappal mehetsz vzsgázni, de az is, hogy akár két hetet is várni kell.
2012. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az elsősegély azért nem a te igényeid szerint megy, van hozzá ugyanis egy tanfolyam, 3 vagy 4 napos talá, közvetlenül utána a vizsga. Ezt így egyben szokták szervezni. Erre természetesen fix időpontok vannak, előre meghirdetve, és oda csatlakozol, ahol és amikor neked jó.
2012. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne időpont kresz után pár nappal akkor elhalaszthatom valamivel, ha ütközik a nyaralásommal?
2012. aug. 14. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs akadálya, de biztos ami tuti, kérdezd meg az autósiskolát.
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!