Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most teszem b jogsit rutinón...

Most teszem b jogsit rutinón már túl vagyok már minden van csak várósi nem és vetem már 30 orát kb ellöte soa nem veztem csak aztamin ruutinón de bizonytalanak érzem magam hányóra vezétés után hagyam abba hgy nem érdmes tovább eröltetni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán értem most mi is a kérdés. Azt tudom, hogy a magyar nyelvtan helyesírását erőltethetnéd. Mert én magyar ember vagyok, de akkor sem értem sajnos a kérdést.
2009. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha te bizonytalannak érzed magad, az kétségkívül nem túl jó, de majd vizsgán kiderül, ennek ellenére át tudsz-e menni.

A magyar nyelvet viszont tényleg tanulhatnád intenzívebben is...

2009. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
remélem jobban vezetsz majd mint ahogy helyesen írsz:D
2009. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

eszméletlen vagy


de azért tudod ezt csakis te érezheted, van akinek 10 óra elég van akinek meg 100 se, szóval te tudod ....

2009. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd az oktatódat! Ő látja hogy vezetsz, milyen szinten állsz, mennyire vagy reményteljes jövőbeni sofőr.
2009. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan vezetsz, viszont én a helyedben megpóbálnék egy vizsgát, hogy lássam, hogy mi a követelmény, elsőre kocsiból amúgy is elég kevesen mennek át, ha nem adsz pénzt. Utána magad is látni fogod, hogy mennyi kell még, feltéve, ha nem húznak meg az első 2 percben :)
2009. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!