Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » WIZZ Air! Online jegyfoglalás,...

WIZZ Air! Online jegyfoglalás, hogyan?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam, a járatot+ azt is, h szeretnék fizetni, de mit válasszak az "utasfelvételnél" és a poggyásznál?

Csak, h értsétek, Londonba utazom és egy kézipoggyászt+ egy nagy méretű bőröndöt mindenképp viszek magammal, a kézipoggyász tudom, h 50*40*20 cm-es lehet, de a bőröndnél mi a szabványméret és pluszba kell fizetni érte? És , h van úgy unblock a jegyfoglalás, mit kell kinyomtatnom? Mennyivel kell előbb kimennem a reptérre?


Köszönöm :)


2012. júl. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan infók amik le vannak írva a honlapon. Én is kimásolgathatnám, de nem szeretném hogy félreérts bármit is, ezért a saját érdekedben javaslom hogy olvasd végig a szövegeket a honlapon. (Sok 1000 ember ez alapján már választ kapott a kérdéseire, miért pont te ne kapnál..)
2012. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vágig olvastam, és az első kérdésemre sehol nem találtam a választ. Kössz a hasznos választ...
2012. júl. 30. 07:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Utasfelvétel: Ha olcsón akarod megúszni akkor az internetest válaszd. Ez elég egyértelmű, mert oda is van írva a reptéri mellé, hogy mennyibe kerül és gondolom azt nem szeretnéd kifizetni ha nem muszáj. :)

A járat indulása előtt egy héttel lehet interneten megcsinálni az utasfelvételt majd (Egész pontosan a járat indulása előtt 168 órával tudod legkorábban ezt megtenni. Javaslom ne hagyd az utolso pillanatra.)

Poggyásznál azt válaszd amire szükséged van. Ha egy kézi poggyászod lesz (55x40x20cm maximum) akkor azt felviheted a fedélzetre, de semmi egyebet ezen kívül (tehát nincs külön retikül, külön fényképező, laptoptáska.. csakis EGY darab a méretbe beleférő táska lehet, ami szigorúan annyi amennyi, se egy centivel se kettővel nem több ha nem akarsz 16500-at fizetni a reptéren!)


Mivel írod, hogy lesz egy nagy méretű bőröndöd is, így a poggyásznál ennek megfelelően válassz ki egy darabot... (a jegy alap esetben nem tartalmaz feladott poggyász szállítást, azért külön kell fizetni!)

Bőröndnél nincs nagyon szabványméret, annyira nagy méretek vannak megadva hogy abba bármilyen bőrönd belefér, nyugi. :) Inkább 32KG-os határra figyelj oda, azt könnyebb elérni-átlépni mint a megengedett poggyászméretet, ami amúgy:

Szélesség: 1,499 m

Magasság: 1,194 m

Hosszúság: 1,715 m


Szóval ez azt hiszem elég nagy ahhoz hogy inkább 32kg-os határ miatt aggódj és ne a bőrönd mérete miatt. :) A kézi poggyász méretére viszont figyelj, ott könnyű hibázni és utána fizethetsz ha túl nagy!!!


Reptérre a menetrend szerinti indulás előtt 2 órával előtte jó ha kimész, főleg így hogy feladandó csomagod is lesz.


Kinyomtatnod majd a beszállókártyát kell az indulás előtti egy hétben valamikor, ezt wizzair oldalán az online utasfelvétel végén tudod megtenni.

2012. júl. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!