Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szántódrévből hogyan jutok el...

Szántódrévből hogyan jutok el Zamárdiba? (Soundra)

Figyelt kérdés
Tihanyból Szántódra komppal megyek, az oké. Elvileg a komp kikötőhelye és Zamárdi közt kb 3-3,5 km van, az úgy negyven perc séta. Megpróbáltam megnézni, jár-e arra valami busz, ha igen, milyen gyakran és hol áll meg, de nem találtam semmit. Szóval tudna nekem segíteni valaki, hogy hogy menjek a lehető leggyorsabban és legegyszerűbben a Balaton Sound főbejáratához? :)

2012. júl. 13. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyalog végig a parton, ahogy a járda/út engedi, 3,9 km.

A buszhoz be kellene menni Szántódra (ellenkező irány) és viszonylag messze tesz le a Sound-tól is. A két gyalogrész majdnem annyi, mint így összesen és ritkán megy busz, ami amúgy is valószínű tömve lesz. A vonat sem jobb! Menet közben már hallgathatjátok a zenét!

2012. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!