Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A1 jogsival vezethetek lassú...

A1 jogsival vezethetek lassú járművet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Piros rendszámost könnyű pótkocsival még igen.
2012. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg a piros rendszámú lassújárműveket lehet vezetni igen!


Csak van egy kis bibi! A városligetbe a haveromnak nem adták ki az elektromos autót amit lehet bérelni, illetve biztos tudjátok ami van a margitszigeten is ez az elektromos kisautó amit 30 percre meg 1 órára vagy még több időre is ki lehet bérelni!


Ott B kategóriás jogosítványt követelnek meg hogy miért nem tudom, hisszen az is lassú jármű mert 40 el mehet max és a rendszáma is piros!


Továbbá vannak a JCB 3X 4X sárga munkagépek amik hasonlitanak a traktorra, gumikerekes földmunkagép.

Az is lassú járműnek számít mert piros a rendszáma és lassan is tud menni.


Amikor én annó csináltam a nehézgépkezelőt akkor ott tőlem is B kategóriát követeltek meg az volt az alapfeltétele.


Valahogy szerintem soken nincsenek tisztában a jogokkal és hogy mit mivel lehet vezetni ez a legnagyobb probléma!

2012. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!