Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen a Rába Quelle fürdő?...

1lány.... kérdése:

Milyen a Rába Quelle fürdő? Megéri oda elmenni?

Figyelt kérdés
Én Szlovákiában élek, pontosabban Komáromban, tehát elég közel Magyarországhoz, mégis nagyon ritkán van rá lehetőségem, hogy átjussak a határ másik oldalára. Most elhatároztam, hogy a hétvégén elmegyek Győrbe, mert egyszer már voltam és nagyon jó helynek tartom. Valami fürdő félébe szeretnék menni, mit javasoltok melyikbe érdemes? A Rába Quelle élményfürdőről hallottam már, utána is néztem a neten, elég szép hely. Vonattal fogok menni, de nem tudom, hogy a vonattól merre tovább? Könnyen megtalálható ez a fürdő? Elég nehezen tájékozódom idegen helyeken...

2012. jún. 18. 11:35
 1/2 anonim válasza:
Én a helyedben nem a Rába Quellébe mennék, mi győriek vagyunk, de inkább eljárunk Lipótra vagy Pápára. Nagyon drága, igénytelen és koszos. Ja, és a csúszda műszaki állapota is hagy maga után kívánnivalót. De te tudod.
2012. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pápán már jártam, de a Lipóton még nem, utánanéztem és igazad van, nagyon szépnek tűnik! Köszi az infót :)
2012. jún. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!