Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest nyugati környékén...

Budapest nyugati környékén bicikli lerakása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ma este kilenc körül Bp nyugati környékén hol tudnék lerakni egy bicót úgy egy napra. Eső és lopás védett hely kéne, valamennyit akár fizetnék is érte.

Ma kapok kölcsön egy bringát, az eredeti terv az lett volna, hogy kihozom, csak ahogy hallom nagy vihar közeleg. Nincs olyan messzi, 20 km, ebből is csak pár a városban, de elég tapasztalatlan biciklis vagyok, és az eső plusz sötét nem nyerő párosítás.



2012. jún. 4. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami vonattal nem tudsz pár megállót menni hazafelé?

Sehol nem érdemes éjszakáztatni egy biciklit!

2012. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húú, de hülye vagyok hogy ez nem jutott eszembe, ezer köszönet :)) Lehet, hogy megmentetted az életem :p Vagy megfosztottál egy óriási kalandtól. Azt hiszem kezdetnek jó lesz pár kilóméter is. Mégegyszer köszönöm.
2012. jún. 4. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Örülök!

Amúgy hova kell menned?

2012. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pátyra. A Déliből megyek Biáig onnan meg már egy köpésre van, legyen akármilyen vihar is.
2012. jún. 4. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A vihar már elvonult. Úgy két órája volt nagy vihar de már semmi jele.
2012. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!