Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek szeptemberben...

Szerintetek szeptemberben bevitt kocsi darabja még megvan a bontóban? (bőv. )

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember végén a kocsimat bontóba kellett vinni. Ki voltam akadva, nagyon a szívemhez nőtt. Ha most betelefonálnék, hogy megmaradt-e még vmi belőle, hülyének néznének ?
2012. jún. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kapnál 4 dísztárcsát. milyen autó volt?
2012. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy öreg Ford. jó kis kocsi volt. Aztán kigyulladt .....
2012. jún. 1. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
De minek akarod visszakapni? Ha még ki is gyulladt..
2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a motor gyulladt ki. És azért, mert kell valami belőle..tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de ez van.
2012. jún. 1. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, nem veszithetsz semmit. Hülyének biztos nem fognak nézni, ha azt mondod beadtad ugyan, de most meg kéne belőle valami. Előfordul.
2012. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés. Szerintetek még van belőle vmi. Úgy értem tudni fogják melyik az az autó ? Nem szedték szét és keverték össze a többi kocsi alkatrészeivel ?
2012. jún. 1. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez függ sok dologtól. Mekkora a bontó, volt-e már rá kereslet. Mennyire ritka az az alkatrész, amit keresel benne. Tavaly szeptember óta azért elég sok idő eltelt. Szétszedésre már biztosan sor került, de azért próbáld meg.
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!