Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A1-es kategóriáról korlátlanra...

A1-es kategóriáról korlátlanra váltáskor csak különbözetit kell tenni gyakorlatból?

Figyelt kérdés
Most csinálom az A1-et és hallottam olyat, hogy jövőre jóval emelik a korlátlan korhatárát. Most szeptember elején leszek 21 és le szeretném tudni egyből A1 után. B kategóriás jogosítványom van, így oclsóbban megúszom az A1-et és ha működne a különbözetis dolog, akkor elég sokat tudnék spórolni. Természetesen nem egyből 600-as motorra fogok ülni...
2012. máj. 17. 19:32
 1/1 Bendigo válasza:
Ez a dolog, amit leírtál működik, tehát meg tudod valósítani. Én is ezt az utat szerettem volna járni, de még túl fiatal vagyok. A környékünkön lévő árakkal számolva 60-70 ezer forintot lehet spórolni, még úgy is, hogy két jogsit csinálsz egy helyett. Sajnos én még túl fiatal vagyok ehhez. Valószínűleg én is megcsinálom a BA1-et. Így legalább két év múlva mehetek nagyra. A korhatár szerintem indokolatlanul magas lesz, ha minden igaz... A motorról meg annyit, ha motoroztál már ezelőtt bírod magad türtőztetni, akkor nem okozhat gondot egy 600-as gép! Ahogy olvastam rengeteget segít egy vezetés technikai tréning. Ha lehetett volna jogsim, első dolgom lett volna, hogy elmenjek. Sok szerencsét a jogsihoz! Remélem tudtam segíteni!
2012. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!