Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nekinyitod az ajtot a...

Ha nekinyitod az ajtot a melletted parkolo autonak, véletlenul, mit teszel? Elméletben és gyakorlatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:04
 1/10 anonim válasza:
82%
Jajj mennyiszer előfordult már ez velem! :D Nagy szerencsémre sosem hagytam nyomokat magam után, és az autó tulajdonosa előtt sem buktam még le a művelet közben egyszer sem.:P Ilyenkor csak gyorsan kiszállok és odébb állok.
2009. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%

Elméletben: hát elfutok,illetve elhajtok.

Gyakorlatban: mivel nem én vezetek(anyukám)megkérdezem anyukámat hogy mit csináljak.:D

2009. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát sajnos velem ma eloszor esett meg...tobb helyen is voltam, mégis pont mikor már indultam volna haza. Mivel ált. gyerekkel járok, ha csak van hely, igyekszem ugy parkolni, hogy mellettem is ures legyen, konnyebben veszem ki-be..ma valahogy mégis megeseett a baki és totál bepánikoltam...:(

a mi autonkon is van már csomo minden, pedig még uj, és engem sem várt még meg soha senki:(

2009. jún. 26. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell aggódni, ilyenért NEM jár betétlap!
2009. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

leparkoltam a sulinál és amikor letelt az oktatás megyek ki és egy fehér autó állt meg mellettem kb 40cm-re. Alig tudtam beszállni. Hát jól odacsaptam az oldalának az ajtómat és mondtam egy imát :)

Ha vki szemét én is az vagyok...

2009. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Ha ez megt0rt;nik a gzakorlatban, akkor a civiliz'lt eljárás az, hogy kiszállsz és bocsánatot kérsz és ha nincs jelen a tulajdonos, akkor cimedet a szélvédőre rátszed és megkéred, hogy keressen meg az esetleges kártalanítás megbeszélése véegett. Tisztelettel TA
2009. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Felfogás kérdése, ki minek tekinti az autót. Enyémen sok ilyen seb van, tudtommal másnak még nem okoztam. Autómat úgy tekintem mint dédapám a szekerét. Nem státusz szimbólum volt, hanem használati eszköz. Műszakilag legyen rendbe, aki gyönyörködni akar, az meg járjon autókiállításra, én ugyan nem "fényezgetem". Lányom most tanul majd vezetni, előre tudom, hogy lesznek az autón "sebek". És akkor mi van? Az autókat kb. 10 évre gyártják, mint a mosógépet, aztán kuka. Nem én vagyok az autóért, hanem fordítva. Ha van rajta folt, képzeljétek, akkor folttal autózok.

De ha valaki szorosan áll, akkor sem "büntetek" odacsapással.

2009. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A "07-02 13:06"-s hozzászólása miért lett lepontozva? Szomorú! Igazat adok neki, a cetlis megoldással kapcsolatban.

Tedd azt, amit fordított esetben TE is elvárnál attól az autóstól, aki kárt tesz az autódban!

2009. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10:19! A hozzászólásod annyira tetszett, hogy el is mentem a gépemre!

A multkor láttam olyant, hogy az űrge kiszáll az autóból és nekiáll simogatni az autó oldalát, mert ahogy fél füllel hallottam, valami 2 mm-es karc volt rajta, és elmélkedett, hogy ezt a "szörnyűséget" melyik elveteműlt autóstárs okozhatta! Kishíján a képébe röhögtem.

Az ilyen padlógáz-satufék kombinációval vezet, és azt tartja magáról, hogy jó sofőr!

A feleségem nagybátyja meg majdnem lehülyézett, mikor télen vittem valahova a lányom és alapjáraton melegítettem a motort, azt mondta, így nem kímélem az autót! NEVETSÉGES!

2009. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Tisztelt TA!

A mai világban sem a telefonszámom, sem a címem nem fogom kiadni idegennek! Ezért volt a lepontozás!

Egyébként meg 10:19!

2009. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!