Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet hitellel terhelt...

Hogy lehet hitellel terhelt autót eladni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy átvállalja a hitelt vagy ketten kéz a kézben bementek a bankba és kifizetitek egyben a hátralékot.
2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ahogy az első írta.

Szerintem?

Sehogyan ...

Egyrészt nem a Tiéd a verda (azé,aki a törzskönyvet birtokolja).

Másrészt valójában a hiteledtől szabadulnál aminek az autó csak pótfedezete.

Harmadrészt pedig ha nekik sem sikerül hónapok óta,akkor mire számítasz ??

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az enyém sem a hitel, sem a kocsi Csak a feleségem a

fia kezese. Igy én is nagyot bukok a dogon hiszen a saját autóm is meg minden közös vagyon és a végrehajtó mindent visz, gondolom tizedárért!

2012. máj. 2. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg alkatrészbe eltudod adni. máshogy sajna nem mert akinek eladod hiába van adásvételie nem tudja átíratni és ha nem is viszi el a bank tőle akkor kitiltja forgalomból.

Én is jártam hasonlóan. Az autót nem vitték el mert nem ért annyit a bank. simán rádobtak egy üzit az önkormányzatra az meg kitiltotta forgalomból. Ennek nem tudom mi értelme volt azonkívül hogy megnehezítették csak az életem. (tizedéért viszi el a bank az autót?? Ugyan már ne is ábrándozz. Haverom 3 évig fizette az autóját kiszámoltuk 2x fizette ki pont az autó eredeti árát ez idő alatt. Megcsúszott nem bírta fizetni és lefoglalták az autót. Na most az van hogy ő tartozik az autó után még 1 millióval a késedelmi kamat stb.. miatt és nincs neki kocsia se. :( Szóval kp ra 3 autót vehetett volna és gyalog jár. :( Hihetetlen mi megy ezen a téren az országba! Várom már mikor teszik helyre a bankokat!

2012. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!