Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy bemértek-e?

Figyelt kérdés
a minap beleszaladtam egy traffipaxba, és nem tudom, várható-e bírság.

2012. ápr. 22. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Postaláda - kb. 2-6 hét ...

Más megoldás nincs.

:)

2012. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kiflitolvaj ***** válasza:
5%
Ilyenkor érdemes visszamenni és ha szerencséd van el tudod velük intézni, vagy legalább tudod, hogy mennyi lesz és elkezdheted a spórolást.
2012. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kiflitolvajnak : néhány évvel le vagy maradva, a Traffipoint a rendörség teljesen zárt rendszere , mobil adatkapcsolaton tölti fel a trafi AZONNAL a fotót és a szombathelyi központ értékeli is ki . Ergo ha bemérték ,akkor mehet már akár Pintérhez is,fizetni fog mindenképpen.


Kérdező : Mennyivel mentél mekkora sebességkorlátozásnál ? 100km/ó alatti sebességeknél az objektiv felelősség határa 15km/ó túllépés. Erre rájön még a mérö pontatlansága ,ami 3km/ó ,ezt minden esetben leszámolják belőle ,igy 18km/ó feletti sebességtúllépés esetén számithatsz tértivevényes levélre Szombathelyről ,ha nem állitottak meg . Gyakorlatban : ha 50-es tábla hatálya alatt 67-tel mentél,akkor jó esetben megúsztad. Mivel a sebességmérö órád lefelé csal gyárilag ,akár 70km/ó jelzett sebesség mellett sincs okod aggódni.

2012. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez butaság. Hiába mész vissza, nem tudod elintézni. Ha nem állítottak meg azonnal, akkor csak a levélre várhatsz. Mivel automatikusan küldi a rendszer, és mindent rögzít, már ilyen lehetőség.
2012. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kiflitolvaj ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy le lennék maradva. Két autót használok, az egyikben van blokkoló, ezzel nem kell rettegnem, hogy mikor futok bele egy sunyi mérésbe.. A másikkal ritkábban járok, de pl. szilveszter este azzal mentünk vidékre és 140-el lekaptak (90 helyett) és meg is állítottak. 20k bánta, de jobb mint, ha ugrik a jogsi és 60 ezer. Legutóbb, kb. egy hónapja szintén ezzel az autóval mentem Debrecen felé a 4-esen és egy kocsibejáróról mértek, visszafordultam és kérdeztem a rendőrt, hogy volt-e baj. Azt mondta, hogy gyorsabban jöttem, de nem rögzített, mert egy másik autós kolléga is éppen érdeklődött nála és vele volt elfoglalva. Szóval bárki bármit mond az ilyen-olyan zárt rendszerekről, számos esetben csak a rendőrök akarnak zsebpénzt maguknak, úgyhogy én ezután is inkább visszamegyek, ha bizonytalan vagyok.
2012. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a mondatod tetszett,hogy "nem rögzitett,mert egy másik autós kolléga is éppen érdeklődött nála és vele volt elfoglalva. " .A trafi automata ,ha túlléped a beállitott limitet,akkor bizony rögzít,nincs beavatkozási lehetőséged. Az SCS103 pl.nem igényel egyáltalán kezelőt,leteszik valami rejtett helyre és elvan magának egész nap, a másik része a hozzászólásodnak "számos esetben csak a rendőrök akarnak zsebpénzt maguknak, " megint nem igaz,mert akkor miért bújnak el a leglehetetlenebb helyre ? Tudok mutatni jó néhány cuki rejtett mérést,gyűjtöm a fotókat-ha érdekel.
2012. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Én is tudok ilyen fotókat, de azt is tudom, hogy a méregető rendőrök csak jó pénzért szoktak műszakot cserélni és ez nem véletlenül van így. A 4-esen a rendőr egyedül volt és az útra merőlegesen állt a kocsi a bejárón, a traffi pedig az oldalablakon figyelt. Nem tudom a technikai részleteket és őszintén szólva nem is érdekel, nekem ezek a tapasztalataim és ennyi. Átlagosan 6-7000 km-t vezetek havonta, senki nem fizeti a benzinemet, ezért próbálok figyelni, hogy ne növeljem feleslegesen a költségeimet. Azon a részen egyébként SCS és Fáma 3 szokott lenni, a másik kocsimban az interceptor ezeket mondja be, mással még nem mértek rám arra.
2012. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kiküldik a bírságot és van rajta egy honlap és kód amit ha beírsz ott a fénykép. Mármint amit én utoljára láttam ilyen volt.
2012. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!