Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Félek külföldre menni?

Félek külföldre menni?

Figyelt kérdés
Most fogunk összeházasodni júniusban,és beszéltük a nászutat,hogy hova menjünk.Nekem belföldön is tetszik sok hely és neki is.De azt mondta,hogy amennyiből elmegyünk itt M.o.-on valamerre,simán kimehetnénk mondjuk Görögbe.De én félek tőle,hogy kimenjünk.A hosszú út,hogy bármi történhet velünk,átb.sznak,meg sok minden.Hogy vegyem rá magam a dologra?Ja és én repülőre semmi féle képpen nem ülök!!!!Kicsit már bediliztem:)Válaszolnátok?
2012. márc. 23. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, repülőre én sem ülnék soha az életben. Kizárólag autóval mentem eddig mindenhova nyaralni, meg akármi, ezután is így lesz. Inkább vezetek 3 napot, minthogy repülőre üljek, amivel pár óra alatt odaérnék. Egyébként jogosan félsz, de nem árt jól megtervezni az utat. Kinézni az útvonalat, autópályák, miken kell átmenni, minden, az árfolyamokkal, meg mindennel tisztában lenni, utánaérdeklődni, esetleg az ország kultúrájáról is olvasnék, meg esetleg ismerősöket megkérdeznék, akik már esetleg voltak valahol külföldön. Egyébként ketten lesztek, nem kell kiírni a friss házasok feliratot és teljesen el kell vegyülni, úgy nem fognak átcseszni. Ne lógjon fényképező a nyakatokban, próbáljatok alkalmazkodni, beépülni, úgy gond nem lehet.
2012. márc. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
LOL. Sokkal nagyobb az esélye, hogy autóval halálos balesetet szenvedsz, mint repülővel. Ti tényleg be vagytok dilizve.
2012. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én évente legalább 10 járaton ülök, nem kell félni . Amúgy vidéki vagy ??
2012. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!