Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet autóval bejutni...

Hogyan lehet autóval bejutni szabályosan a budapesti (V. Ker) József nádor térre? Kinek szabad ott parkolnia?

Figyelt kérdés
A hétvégén jártam arra, és egy csomó szabad parkolót láttam a téren, amikor a környéken minden hely televolt. Viszont bejutni nem lehetett sehonnan sem, csak egy irányból, ahol meg kint volt a behajtani tilos, kivéve engedéllyel vagy taxi - tábla. Végül bementem, de ott meg parkolóautomatát nem találtam. Nem értettem az egészet, úgyhogy gyorsan továbbálltam. Ha valaki ismerős arrafelé, magyarázza már el nekem hogy van ez.

2012. márc. 16. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
ott annak szabad parkolnia akinek van engedélye, vagy taxi, illetve hivatalos szervtől jön, pl rendőrség, postás, stb. bejutás igen csak egyfelől van ,körbe kell menni elég idióta, de hát a belváros nem a jó parkolóhelyekről ismert.
2012. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!