Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miként tudnám párom rávenni,...

Miként tudnám párom rávenni, hogy megcsinálja a jogosítványt?

Figyelt kérdés
El-elkezdte a kreszt, de 3 sikertelen vizsgája lett. Sajna nagyon izgulos fajta, és szerintem kudarcot érez. Én próbálok önbizalmat önteni belé, de nem tudom mivel bírnám rávenni,hogy igenis ne adja fel, és induljon neki megint. Sejtésem szerint a tudása is megkopott, lassan 2 éve vett részt az oktatáson. Vidékre szeretnénk költözni, neki is jó lenne, ha nem mindig a buszhoz igazodik, de úgy látom ez sem indítja el ezen a "jogsi úton".
2009. jún. 10. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ-t csak meg kell tanulni, és akkor biztos hogy sikerül a vizsga. Nem a sült galambot kell várni... Erőfeszítés nélkül nincs eredmény...
2009. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te a lány vagy a fiú vagy a kapcsolatban ezt kihagytad. :)

Kresszen tényleg nincs mit izgulni, be kell nyalni azt kész.

2009. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szinte biztosra veszem, hogy annyira izgulos a párod, hogy az izgalom szinte leblokkolja. (én is ilyen voltam, férfi létemre, igaz amikor megszereztem a jogsit csak 18voltam). Azt ajánlom a párodnak igyon meg az elméleti vizsga elött Egy pohár(!) sört, és melette egy kis csokit. a Kreszt pedig megkell tanulni...

Sok sikert!

2009. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van Kresz vizsga cd. Ugyanaz, mint a tesztkönyv, csak a gyakorlófelület, és minden ugyanaz, mint a vizsgán. Sőt lehet komplett vizsgasoron gyakorolni is. Ezek után nem lesz ismeretlen számára sem a kezelőfelület, sem a kérdések. Hátha így jobban menne!
2009. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rábeszélni nem fogod tudni, ezt neki kell fejben eldöntenie. Esetleg a pozitív oldalait tudod neki szajkózni, s akkor talán ő is belátja, hogy meg kell csinálnia. S, hidd el, ha akarja, meg tudja csinálni! Én mindenesetre sok sikert kívánok hozzá.
2009. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyáltalán ő akar vezetni? Mert nekem hiába van jogsim, utálok vezetni, csak ha ég a ház, akkor vezetek. Kifejezetten örültem, amikor pár évig nem volt kocsink, mert nem került napirendre a kéréds. Inkább utazok buszon, bicajjal, vagy megyek gyalog, stb. Szokták is a barátaink mondani, ha sok pénzük lesz, vesznek nekem egy buszt. Ne nyaggasd ezzel szerintem.
2009. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok a kapcsolatban. Nem tudom,hogy mit akar. Próbálom jelezni neki, hogy például én szeretnék ülni a babánkkal hátul, már a barátaink is győzködik közvetve,de... Beszéltem az iskolával, ahol kresszt tanult, engedélyezték,hogy hallgatója legyen más óráknak, de egy idő után nem járt el. Kifogás az volt, hogy minek, Ő ezt tudja...
2009. jún. 11. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint se erőltesd, mert valószínűleg nem akar, nem szeretne vezetni, van ilyen. Márpedig akkor félő, hogy olyan vezető is válna belőle...
2009. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Töketlen a vezetéshez akkor.
2009. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igaz lepontoztak mások,de...:D
2009. jún. 18. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!