Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretném letenni a jogsit,...

Szeretném letenni a jogsit, melyik iskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova menjek, sokat szidnak... Budapest XI kerület előnyben, de ha tudtok másutt jókat, akkro érdekelne! :) Köszi.
2009. jún. 10. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én 2 iskolát tudnék ajánlani. Az egyikbe én a másikba a barátnőm járt. Budai Ring autósiskola (I. kerület), Pati autósiskola. Nagyon korrektek,jól megtanítanak vezetni, jófejek az okatók.
2009. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igazság szerint az oktatón múlik minden. Az iskolában elvégezhető dolgok (kresz és vöröskeresztes tanfolyam) bármelyik iskolában elsajátíthatók, nagyon nem lehet elrontani.

Az oktató egyéni vállalkozó, aki szerződésben van az adott iskolával. Hiába is mész akciós tanfolyamra, 100 000 alatt nem úszod meg. Az oktatók és a vizsgabiztosok összejátszanak, szinte csak akkor nem buksz meg az első forgalmi vizsgán, ha a vezetékneved Schumacher.

A kisebb autósiskolák amellett, hogy drágábbak, méglehúzósabb oktatókkal bírnak. (Kevesebb ember jut nekik, így tovább kell őket tanítani, ha elég pénzt akarnak összeszedni.)

A legegyszerűbb, ha van egy ismerőse az embernek, aki oktató, így szinte tuti a siker, ha nincs, akkor inkább nagyobb iskola és reménykedés egy jó oktatóban.

2009. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a mazsolába jártam, az elméleti anyagot gyorsan ledarálják, ezzel nem volt bajom, a vezetés oktatómmal nem igazán jöttem ki, arra felkészülhetsz, hogy a vezetésidő mindig rövidebb
2009. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!