Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest - Balaton bicikliút,...

Budapest - Balaton bicikliút, hogy?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni, hogy jutok le a Balatonra (teljesen mindegy, azon belül hol) biciklivel? Tudtommal nincs BP-Balaton bringaút, országúton meg nem engednek tekerni. Valami ötlet? Minél biztonságosabb, annál jobb!
2009. jún. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
sajna a választ nem tudom, de komoly túra:)
2009. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem, két és fél óra alatt megvan kb.
2009. jún. 8. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
M7 leállósáv? :D
2009. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autópályán - ez esetben az M7 -en - tilos a kerékpáros közlekedés. A hetes uton járnak a bringások: nap-mint nap látom!
2009. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben sokat jártam Balatonra az akkori 70-es úton.

Ha jól tudom, most azt nevezik 7-esnek.

Az első szakaszán, BP-DIÓSD-ÉRD-nél volt akkoriban tiltó tábla de a kutya nem kérdezte miért megyek ott. Később már nincs tiltva csak közvetlenül Szfehérvár előtt kell kerülni. Ott tényleg gyorsan mennek az autók. Persze volt amikor ott is végig mentem mert nem volt kedvem kerülni.


Ja, hogy olvasom, kettő és fél óra alatt lent vagy??

Nekem egyszer hátszélben sikerült 7 óra alatt haza érnem Siófokról Békásmegyerre (150 km).

Bizonyos táv után nagyon le esik a sebességem és enni és pihenni is kell és van amikor begörcsöl a láb, főleg edzetlenül. (Igaz, már rájöttem, az ellen jó a tengeri só vagy a nátrium szegény só, mert annak is kb 30%-a kálium klorid. Főleg ezeket illik pótolni ha az izzadással ki megy.)



Volt amikor letekertem Balatonra mellékutakon Veszprémen keresztül és egy órai parti pihenő után indultam haza. Csak próbának jártam végig az utat, hogy bírom-e. Egy napba telt de végig jártam, visszafelé már szinte csak lépés tempóban mentem, de akkor is majdnem leestem a bringáról..

2012. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!