Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha leteszem a kreszt mennyi...

Rolcsy kérdése:

Ha leteszem a kreszt mennyi idő után kapom meg a jogosítványt, és mennyi idő után vezethetek bárhol az országban?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől úgy hallottam hogyha leteszem a jogsit akkor utána még 2 évig csak azon a településen vezethetsz ahol laksz...igaz ez? Ha valaki tud, hivatalos infoval támassza alá a válaszát, vagy linkkel, bár én sem hiszem hogy ez igaz lenne.
2009. jún. 7. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baromságot még nem hallottam én sem, már bocsi!

Az ismerősöd jól átvert a palánkon!

2009. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha leteszed a KRESZ-vizsgát, utána még kell rutin- és forgalmi vizsga is. A forgalmi vizsga után kapsz egy szép sárga papírt, azzal elfáradsz az okmányirodába, aztán változó, hogy mikor kapsz jogosítványt (2 hét-1 hónap). Ezzel két évig nem vontathatsz utánfutót (ha B-s) vagy nem vihetsz utast (ha A-s).
2009. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen marhaságokat, hogy csak egy településen lehet menni autóval. Szerintem a vontatóra gondolt az ismerősöd.
2009. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De vontatni viszont a saját településeden SEM vontathatsz!
2009. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A KRESZ vizsga után még kell rutin,és forgalmi vizsga is.Ha ezek is megvannak,és a jogsi a kezedben van,utána bárhol vezethetsz.
2009. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2009. jún. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!