Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Attól hogy a malévnek vége...

Attól hogy a malévnek vége még rendesen kilehet repülni az orszgából nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:34
 1/10 anonim válasza:
de, igen, más légitársasággal.
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ez mit jelent pénzben?drágább is lesz v ilyesmi?
2012. febr. 6. 19:40
 3/10 anonim válasza:
Nem lesz drágább, ha nem veszel drágábbat. Vannak olcsóbb és drágább légitársaságok, de ez eddig is így volt. Sokak szerint a Malév sem volt olcsó.
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csak a Malév járatokat törölték, a többi légitársaság gépe felszáll Ferihegyről változatlanul menetrend szerint. Mármint ha az idő engedi. Ma délelőtt elég sok gép késett, de amíg kint voltam, egyet sem töröltek. Egyébként a fapados légitársaságok jegyei valóban olcsóbbak voltak, mint általában a Malév járatok, főleg ha előre tudsz foglalni. Érdemes a neten böngészni, mert nagyon olcsó jegyeket lehet lefoglalni. Arra figyelj, hogy a visszaút általában drágább, mint az oda.
2012. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fapados légitársasággal ki lehet természetesen. Wizzair, Rynair stb stb

Sokkal olcsóbbak mint a malév!


Sajnos a malév baromi drágán adta a jegyeket ezért nem utazott velük senki + szétlopták ahogy a bkv-t és a máv-ot is... Sorba be fognak csődölni!

2012. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó? Nem utazott a Malévval senki???? Akkor rajtam kívül nagyon sok senki van (ebben az értelemben) KÖSZI.....
2012. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rajtam kívül: azaz kissé rosszul fogalmaztam, VELEM EGYÜTT sok a senki... csak annyira felháborodtam, hogy elfelejettem a mondatom elejét - - - - -ez telik ki egy senkitől :I amúgy malév törzsutas voltam :(
2012. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy nem utazott vele senki. Akkor nem 66 évig működött volna!!Csak sajnos a kormányok elcseszték és a mostani se tudta/akarta helyrerakni és újat alapítani sem. innen már elég nehéz lesz.
2012. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

'Kedves utolsó? Nem utazott a Malévval senki???? Akkor rajtam kívül nagyon sok senki van (ebben az értelemben) KÖSZI.....'


Ha pl elrepülhettél Mallorcára malév géppel 79 500ft-ért vagy Wizzair géppel 21 000ft-ért te melyiket választottad volna?!

Én az utóbbival utaztam rengetegszer utaztam. (vagy egyéb fapadossal).

Egyébként malév üzletpolitikája sz.r volt, mivel drágán adta a jegyeket.

+A csődhöz hozzájárult, hogy kitalicskázták belőle a pénzt! (persze ezt nem fogja bevallani senki.)

2012. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az utazási irodák sem kötöttek szívesen szerződést a malévvel mert nagyon megemelte az összköltséget a jegyár!
2012. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!