Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A férjemet megbüntették...

A férjemet megbüntették Csehországban, hogy tudjuk itthonról befizetni neki az ott kapott csekket? 1000 koronáról van szó.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:46
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom a választ, esetleg talán érdeklődj a postán.
2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott kell,kellet volna befizetni,mármint Csehországban.
2012. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
úgyse jönnek ki...
2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden külföldön kapott csekk.: KUKA


Ha a helyszínen lettetek volna megbüntetve akkor nyilván ki kell fizetni OTT rögtön..de így utólag már eldöntheted hogy akarsz e adományokat adni a Cseh rendőrségnek..mert semmit se tudnak tenni.

2012. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak 2 lengyel csekk porosodik otthon évek óta, ő se fizette be. Én is azt mondanám, hogy hagy a francba, csak később ezzel nehogy ráfázz.
2012. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Horvátországban büntettek meg 2 éve. Nem fizettem be! Dobd a kukába!!
2012. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy céges autóval volt kint...talán a postán tudják mi a teendő.
2012. jan. 6. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván a postán tudni fogják...:D Ott ahol a csekkeket fizeted be, ott kéne megkérdezned.:DDD


Dobd ki ..ennyi.

2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjed büntették meg nem az autót,így az autó tovább használható (más sofőrrel) szerintem. Valószínűleg ha újra ott járna és megállítanák biztos számon kérnék, miért nem fizette be. Nálunk jelenleg ,ha jól tudom visszatartható az autó míg ki nincs fizetve külföldi sofőr esetén. Engem régen szintén Horvátban büntettek meg akkor helyszíni bírságot is lehetett választani,gondoltam olcsóbban meg lehet úszni mint a feljelentést és ki tudja milyen bonyodalmakkal járt volna. [link]
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!