Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 30 éves vagyok. Pályamódosítás...

30 éves vagyok. Pályamódosításra készülök. Késő letenni most a c-s jogsit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 09:11
 1/10 anonim válasza:
100%
miért lenne késő??soha nem késő..ismerek olyat aki 40 évesen csinált meg egy egyetemet...miért lenne késő?ne vicceljél már..
2011. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, szerintem kb: 70évesen már késő
2011. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok én 24 éves vagyok!


És rendelkezem A,BE,CE,DE,TR,V PÁV 1.2. kategóriával és a többi szakvizsgával! :)


Minden tanfolyamon én voltam a legfiatalabb.. fiatalabban könnyen át lehet esni a vizsgákon nem bánom hogy mindent gyerekként tettem le!


Troli villamos is egy állom volt nagyon jó volt!

Örülök hogy túl vagyok rajta!


Amikor buszvezetői oktatásra jártam volt ott 50 éves is tehát még te egy baromi fiatal srác vagy csináld meg van még időd! 30 év elötted van!


Fiatal vagy ne halgass senkire csináld azt amit szeretnél rá érsz majd 40-45 évesen fixálni magad addig meg amig lehet lépegetni kell egyik munkára a másikra ami jobban fizet! :)


Csináld meg jó szakma, de ha C t megcsinálod utána tehetsz D t is mehetsz buszosnak az sem késő sőt! :)


Trolitanfolyamon volt olyan aki 40 felett volt és 45 éves.. tehát ennyit erről..


És tudod olyat ami nő létére 60 évesen D kategóriás jogsit szerzett elötte 30 évet oktatta a trolisokat! :)


Még akkor sem késő ha az ember érez hozzá erőt meg hogy meg tudja e tanulni mondok azért 60 évesen nem illik B kategóriát szerezni! _:)


Sok sikert és sikeres vizsgát! :))

2011. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Soha nincs semmihez késő. Egyszer élünk. Miért dobnád el magadtól annak a lehetőségét, hogy azt csináld, amit szeretnél? Képes lennél legürcölni még évtizedeket olyan munkakörben, amit nem akarsz? Könyörgöm, 30 vagy! Baromi fiatal! Jóformán csak ilyenkor kezdi el az ember megtalálni az igazi életpályáját! Anyu 36, és még csak most kezdett jogot hallgatni. Ha netán ügyvédnek megy, 40 felett fogja kezdeni a praktizálást. És egyáltalán nem lesz elkésve. Az életet saját szájízünk szerint kell élni, nem pedig a társadalmi konvenciókhoz igazítani.

17/l

2011. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen mindegy, hogy hány éves vagy. Ha van hozzá érzéked, akkor menni fog.
2011. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, sok sikert hozzá!
2011. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. dec. 31. 16:08
 8/10 tazpapa75 válasza:

Attól függ mennyire érzed a nagy autókat (vezetési szempontból)!!

Amúgy újat tanulni szerintem sosem késő!

"Jó pap holtig tanul..":-)))

2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gordon Freeman válasza:

Tudom már sokan írtak lelkesítő szövegeket, de azokból sosem elég, tehát csak bátorításképpen még valakitől:

nem, nem késő, nagyon fiatal vagy, hajrá, jogsira fel! :)


én is most mennék csak fősulira és 28 vagyok, ha tanár szeretnék lenni 32/33 leszek mire azzá válhatok!

de egyáltalán nem lesz késő, hisz' több mint 30 év meló még akkor is előttem fog állni, és ez a jó.

Csak gondolkozz hosszú távon...:)

2012. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dehogy késő!20 év múlva sem lenne az! Hajrá!:)
2012. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!