Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy augusztustól...

Igaz az, hogy augusztustól már csak 20 éves kortól lehet letenni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
2007. júl. 22. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Miből gondolják az emberek, hogy egy 17 évesnek nem lét szükség a jogosítvány? Az én iskolám több mint 40 km-re van a lakhelyemtől és évekig buszoztam (az útvonal miatt 1 órát!!) ezért, 17 évesen letettem a vizsgát, most pedig, korán reggel, mindenféle száguldozás nélkül, 25 perc alatt ott vagyok. úgyhogy könyörgöm ne általánosítsatok..
2009. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
utolsó hozzászóló: kényelem nem egyenlő a létszükséglettel, azért mert lusta vagy buszozni még nem halsz bele ha nem autóval mész.
2009. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
nem hiszem, hogy a fél hatkor kelés lecserélése lustaság lenne. Egyébként lefogadom te is kocsival jársz de nem baj...
2009. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Ezt ertitetk ti budos parasztok, allandoan csak altalanositotok!!! Mashoz se ertetek!!!

Jellemzo budos magyar mentalitas,...pfujjj...hanyingerem van toletek

2009. máj. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó előtti: Mellélőttél. Hatkor kelek és buszozok.

Utolsó: A lemagyarmentalitásozás a tipikus magyar mentalitás, mellesleg nem csak baromi unalmas hanem még a társadalmat is megosztja az ilyen moslék ami elhagyja a billentyűzetedet.

2009. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Neked meg a rak egye le a beledet
2009. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Most miért baj az,hogy nem szeret tökölni a busszal???

A másik meg ha este mész vhova és jösz haza a busszal,csaj létedre nem igazán biztonságos.(Tudom miről beszélek)

Meg felszáll 5 alkesz csöves,nagyon gusztusos.Főleg ha már az egész busz bűzlik tőle.Meg amikor lerobban a busz..Akkor mégis mi van???Kénytelen vagy várni másikra.És lehet,hogy vannak felelőtlen 17 évesek,de akkor sem kéne mindenkit egy csoportba tenni...A másik ha meg beteg vagy,sztem nem busszal akarsz orvoshoz menni...

És ha te szívesen kellsz 30-40 perccel korábban,hogy busszal menjél be...Hát ez van.Verd a segged a fölhöz örömödben...:D És a 17 évesek is melóznak már...Nemértem ,hogy miért csak azoknak legyen jogsijuk akiknek létfontosságú...És a baleseteket sem mindig 17 évesek okozzák...Van aki csak azért csinálja,hogy gizda legyen...Nem tudsz mit tenni...Majd ha lesz baleset..tanulni fog belőle.Sztem nem kell elitélni a fiatal korosztályt...Meg minél hamarabb szerzi meg a jogsit vki aki használja is utána rendszeresen,annál nagyobb tapasztalattal fog rendelkezni...

2009. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Hát persze, mindenki egyedül megy bulizni. Akkor tényleg ne csodálkozz ha valaki elmebeteg elkap.
2009. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
nem egyedül megyek bulizni...csak mondjuk messzebb lakok ,mint a barátaim...még én lennék a hibás,hha elkap?:D:D
2009. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
igazad van. Nem kéne mindig csak általánosítani, hogy a mai fiatalok..mert ugye mi is az "előző" fiataloktól tanultuk, és ha 70 éves öreg nénikék rohangálnak az autók között 5 méterre a zebrától, mi sem kezdünk üvöltözni, hogy ezek a mai öregek...
2009. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!